E.L.F. Cosmetics, Beauty On The Go Single Palette Beach Retreat 8.2 g

(E.L.F. Косметика Beauty On The Go Single Palette Beach Retreat 8.2 г)

Код: 1891
E.L.F. Косметика Beauty On The Go Single Palette Beach Retreat 8.2 г
Рейтинг 5, оцінок 1
Обрати доставку:
Доставка з США 15-20 днів. Термін доставки передзамовлення до 08.02.2021. Предоплата 10% від суми замовлення.

Характеристики:

Бренд: E.L.F. Cosmetics
Країна: USA (США)
Штрих-код: 609332851238
Вага: 0.05 кг
Склад та рекомендації з застосування

Збірки:

Наборы (Kit)

Спосіб та термін доставки:

  • Способ доставки: Нова Пошта Нова Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Укр Пошта Укр Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Кур'єрська доставка Кур'єрська доставка : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Самовивіз Самовивіз : Термін видачі 1 година. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.

Контакти:

Схожий товар:

Описание товара E.L.F. Косметика Beauty On The Go Single Palette Beach Retreat 8.2 г.

Этот удобный набор косметики для глаз, губ и лица позволяет вам быть своим собственным визажистом whenever, wherever. Этот одноместный палитра позволяет Вам иметь портативный красоты, когда вы храните его в салон-On-The-Go случай или компактный и идеально подходит для создания нескольких смотрится на любой праздник.

Склад:

Компонент Состав
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Відгуки: