Pure Advantage, Folic Acid 800 mcg Spray

(Фолієва кислота 800 мкг спрей 29.5 мл)

Код: 2007
Фолієва кислота 800 мкг спрей 29.5 мл
Рейтинг 5, оцінок 1
Обрати доставку:
Доставка з США 15-20 днів. Термін доставки передзамовлення до 08.02.2021. Предоплата 10% від суми замовлення.

Характеристики:

Бренд: Pure Advantage
Країна: USA (США)
Штрих-код: 646448505150
Вага: 0.08 кг
Склад та рекомендації з застосування

Збірки:

Folic Acid

Спосіб та термін доставки:

  • Способ доставки: Нова Пошта Нова Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Укр Пошта Укр Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Кур'єрська доставка Кур'єрська доставка : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Самовивіз Самовивіз : Термін видачі 1 година. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.

Контакти:

Схожий товар:

Описание товара Фолієва кислота 800 мкг спрей 29.5 мл.

Описание Фолиевая кислота УСП Сертифицированный Веганский Рекомендации По Применению В качестве диетической добавки, один насос брызга в день в рот и проглотить, или по указанию врача. Другие Ингридиенты Очищенная вода, растительный глицерин, & сорбат калия. Не содержит молочных продуктов, яиц, сахара, кукурузы, дрожжей, пшеницы, сои или глютена. Хранить в недоступном для детей месте. Хранить в прохладном, сухом месте. Посетите сайт производителя

Склад:

Компонент Состав
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Відгуки: