Aura Cacia, 100 Pure Essential Oil Ylang Ylang Extra 15 ml

(Аура Кассия 100 эфирное масло Экстра иланг иланг 15 мл)

Код: 676
Аура Кассия 100 эфирное масло Экстра иланг иланг 15 мл
Рейтинг 4.5, оцінок 2
Обрати доставку:
Швидка доставка з США 5-7 днів. Термін доставки передзамовлення до 26.01.2021. Без предоплати.
Звичайна доставка з США 12-15 днів. Термін доставки передзамовлення до 03.02.2021. Предоплата 10% від суми замовлення.

Характеристики:

Бренд: Aura Cacia
Країна: USA (США)
Штрих-код: 051381911942
Вага: 0.08 кг
Склад та рекомендації з застосування

Збірки:

Essential oil

Спосіб та термін доставки:

  • Способ доставки: Нова Пошта Нова Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Укр Пошта Укр Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Кур'єрська доставка Кур'єрська доставка : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Самовивіз Самовивіз : Термін видачі 1 година. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.

Контакти:

Схожий товар:

Описание товара Аура Кассия 100 эфирное масло Экстра иланг иланг 15 мл.

Описание Чисто Ароматерапия Чувственный Происхождение Коморские Острова/Мадагаскар Аромат Богатый, Цветочный Предложил Использовать Отдохнуть и расслабиться: 5 капель иланг-иланг экстра, 5 капель мяты перечной в электрический диффузор. Чувственный Туман: 5 капель иланг-иланг экстра, 13 капель мандарина, 1 унция воды в распылитель. Другие Ингридиенты Cananga odorata (иланг-иланг) масла Осторожно: беременным, страдающим каким-либо медицинским показаниям, или принимаете лекарства, проконсультируйтесь с врачом перед использованием. Разбавить правильно · может раздражать кожу Не для внутреннего использования Хранить в недоступном для детей Посетите сайт производителя

Склад:

Компонент Состав
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Відгуки: