Apex, 7 Day Pill Organizer X Large

(Апекс Органайзер Для Таблеток X Большой 7 Дней)

Код: 693
Апекс Органайзер Для Таблеток X Большой 7 Дней
Рейтинг 4.94, оцінок 17
Обрати доставку:
Швидка доставка з США 5-7 днів. Термін доставки передзамовлення до 26.01.2021. Без предоплати.
Звичайна доставка з США 12-15 днів. Термін доставки передзамовлення до 03.02.2021. Предоплата 10% від суми замовлення.

Характеристики:

Бренд: Apex
Країна: USA (США)
Штрих-код: 076855700426
Вага: 0.09 кг
Склад та рекомендації з застосування

Збірки:

MediChest

Спосіб та термін доставки:

  • Способ доставки: Нова Пошта Нова Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Укр Пошта Укр Пошта : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Кур'єрська доставка Кур'єрська доставка : Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.
  • Способ доставки: Самовивіз Самовивіз : Термін видачі 1 година. Відправимо після надходження на склад в Україні. Терміни доставки від 3 до 20 днів.

Контакти:

Схожий товар:

Описание товара Апекс Органайзер Для Таблеток X Большой 7 Дней.

Описание "Меру передового опыта в самостоятельной помощи" Легкие Открытые Вкладки! Апекс 7-дневный Экстра большие таблетки Органайзер: удобный органайзер для витаминов и лекарств. Предназначен для использования зрение с выпуклыми буквами и шрифтом Брайля разметки. Посетите сайт производителя

Склад:

Компонент Состав
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Відгуки: