Фото товару Alkaline Silver 30 ppm Фото складу Alkaline Silver 30 ppm Фото використання Alkaline Silver 30 ppm
Фото товару Alkaline Silver 30 ppm
Код: 18301

Alkaline Silver Solution 30 ppm, Колоїдне срібло, 473 мл

Оцінка: 4.9 · 55 голосів · відгуків (3)
2382 грн.
Товар в наявності: 1 шт
Термін придатності до: 31.03.2023
Товар відправимо: 30.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Колоїдне срібло:

My Doctor Suggests Колоїдне срібло 473 мл

Alkaline Silver Solution 30 ppm, Колоїдне срібло, 473 мл

Колоїдне срібло

Довгий час срібло вважалося головним природним антисептиком. Але з відкриттям антибіотиків та його широким застосуванням у медицині ситуація кардинально змінилася.

Кожен окремий антибіотик ефективний щодо 5-10 видів патогенних бактерій. І доки бактерії не навчилися виявляти свою стійкість до них, антибіотики справлялися "на ура" з певною інфекцією. Також слід зазначити, що в минулому столітті не існувало таких концентрованих та високоякісних форм срібла, які доступні нам зараз. З цих причин використання препаратів срібла пішло на другий план.
Проте зараз людство зіштовхнулося з певними проблемами при використанні антибіотиків:

 • стійкість штамів бактерій до антибіотиків;
 • загибель природної мікрофлори кишечника та дисбактеріоз;
 • інші побічні ефекти, найпоширеніші – алергічні реакції.

З цих причин вчені почали наново вивчати цінні властивості срібла, його широкий спектр дії та працювати над його ефективністю та безпекою.

Лікувальне срібло буває наступних видів:

 • іонне (солі срібла),
 • колоїдне (дрібнодисперсне срібло),
 • кластер (наносрібло або біосрібло).

Ці підвиди срібла відрізняються між собою розмірами частинок, мають різну розчинність у воді та виявляють відмінні один від одного бактерицидні властивості.

Найбільш вираженого практичного результату досягли розробники та виробники колоїдного срібла. Препарати колоїдного срібла зарекомендували себе як ефективний та безпечний засіб для боротьби з інфекцією.

У колоїдного срібла широкий спектр активності проти бактерій, вірусів та грибів. Срібло має здатність руйнувати специфічні ферменти, які беруть участь у кисневому метаболізмі бактерій та вірусів. Також його антимікробна активність обумовлена ​​каталітичною дією срібла на білки та мембранні структури мікроорганізмів.

Іони срібла мають дивовижну здатність постійно генеруватися та елімінувати з поверхні наночастинок у міру зв'язування з біологічним субстратом. Інакше висловлюючись, наночастинки срібла є своєрідним депо іонів срібла. Виходячи з цього, місцево (поряд із поверхнею частинок) утворюються значні концентрації іонів срібла, смертельні для мікроорганізмів, але безпечні для організму людини. У результаті забезпечується ефективне, м'яке та пролонговану дію препаратів колоїдного срібла.

Також особливо хочеться відзначити таку перевагу колоїдного срібла, як синергізм з нормальною мікрофлорою організму людини.

Дослідження, що проводяться з метою виявлення ефективності колоїдного срібла, показали, що розчин колоїдного срібла має як бактеріостатичні (зупиняє ріст бактерій), так і бактерицидні (вбиває бактерії) властивостями. Він активний щодо як грампозитивних, так і грамнегативних бактерій.

Антивірусні властивості також були підтверджені щодо вірусної ДНК-полимеразы і зворотної транскриптази, тобто. ферментів, що безпосередньо займаються розмноженням вірусів. Детальний опис досліджень та підтвердження результатів in vitro та in vivo містяться в патенті (United States Patent 7135195), оформленому на дану унікальну за своєю благотворною активністю речовину.

В рамках порівняльних досліджень вивчався вплив різних антибіотиків (тетрациклін, офлоксацин, пеніцилін G, цефаперазон та еритроміцин) та колоїдного срібла на S. pyogenes, S. mutans, S. gordonii, S. pnuemoniae, S. faecalis, S. aureus, aeruginosa, E. coli, E. aerogenes, E. cloacae, S. typhimurium, S. arizona, S. boydii, K. Pneumoniae. Композиція срібла при концентрації 10 ppm була протестована і виявила як бактеріостатичні, так і бактерицидні властивості по відношенню до всіх досліджених організмів. Дослідження показало, що колоїдне срібло має аналогічний чи ширший спектр активності, ніж усі вищезгадані антибіотики.

Підтвердження виборчої неактивності колоїдного срібла щодо корисної мікрофлори, що виконує захисну функцію в організмі людини.

Дослідження компанії VIRDIS BioPharma показали, що при всій широті антибактеріального спектру дії колоїдне срібло, виготовлене за технологією Aqua Sol, не губить корисну мікрофлору людини. Тестирование было проведено на пробиотических бактерияхLactobacillus acidophilusиBifidobacterium longum, а также 2х пробиотических препаратах:Lactisyn, который состоит из смеси бактерийLactobacillus lactis,Lactobacillus acidophilus,Streptocuccus lactisиStreptococcus thermophilus, иKyo-Dophilus, в состав которого входятLactobacillus acidophilus,Bifidobacterium bifidumиBifidobacterium longum.

Біодобавки на основі рідкого срібла зарекомендували себе як ефективний засіб при наступних захворюваннях:

 • бронхіт;
 • тонзиліт (застосовується усередину і використовується для приготування розчину для полоскання горла та промивання мигдаликів);
 • синусит (застосовується усередину і використовується для приготування розчину для промивання пазух);
 • кон'юнктивіт;
 • ГРВІ;
 • грибкові інфекції шкіри;
 • харчові отруєння;
 • інфекції сечостатевої системи;
 • стоматит, гінгівіт (застосовується усередину і використовується для приготування розчину для полоскання готової порожнини).
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 091037337986
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

2 роки, 1 місяць тому
Екатерина
Дороговато, но 30 ппм! Впечатляет! Однозначно стоит своих денег!
2 роки, 4 місяця тому
Юлия
Качесво супер! Впереди осень! Взяла с запасом пока есть в наличии)))
2 роки, 7 місяців тому
Валерия
Это наверно самый простой способ получить дневную дозу серебра, принимаем его нашей семьей в течении 1-2 недель! Советую!
Доставка
Спрей для носа Колоїдне срібло
674 грн.
Доставка
Silver Sol, Колоїдне срібло, 237 мл
1087 грн.
prev-white
next-white