Alkaline Silver Solution 30 ppm, Колоїдне срібло 473 мл

Фото товару Alkaline Silver 30 ppm 473 ml
Фото складу Alkaline Silver 30 ppm 473 ml
Фото використання Alkaline Silver 30 ppm 473 ml
Фото товару Alkaline Silver 30 ppm 473 ml
Код: 18301
756 грн.
Товар в наявності: 1 шт
Термін придатності до: 31.03.2023
Відправимо сьогодні 20.08.2022. Ми працюємо, I❤️🇺🇦!
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Віртість доставки від 60 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Віртість доставки від 50 грн., від 1 до 2 днів по Україні
У відділення Укр Пошти
Доставка у відділення компанії УкрПошта по Україні. Форма оплати лише на рахунок IBAN. Віртість доставки від 28 грн., від 2 до 3 днів по Україні
Кур'єрська доставка по Україні
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Віртість доставки від 80 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Доставка в Європу
Доставка в Європу (від 1.5 EUR / 1 кг). Форма оплати на рахунок IBAN. * - вказати номер UA, оператор уточнить деталі у Viber, TG Віртість доставки від 770 грн., від 10 до 14 днів по ЄС
(093) 887-53-95
Viber
Telegram

My Doctor Suggests, Alkaline Silver 30 ppm 473 ml

Колоїдне срібло 473 мл, My Doctor Suggests

Alkaline Silver Solution 30 ppm, Колоїдне срібло 473 мл

Довгий час срібло вважалося головним природним антисептиком. Але з відкриттям антибіотиків та його широким застосуванням у медицині ситуація кардинально змінилася.

Кожен окремий антибіотик ефективний щодо 5-10 видів патогенних бактерій. І доки бактерії не навчилися виявляти свою стійкість до них, антибіотики справлялися "на ура" з певною інфекцією. Також слід зазначити, що в минулому столітті не існувало таких концентрованих та високоякісних форм срібла, які доступні нам зараз. З цих причин використання препаратів срібла пішло на другий план.
Проте зараз людство зіштовхнулося з певними проблемами при використанні антибіотиків:

 • стійкість штамів бактерій до антибіотиків;
 • загибель природної мікрофлори кишечника та дисбактеріоз;
 • інші побічні ефекти, найпоширеніші – алергічні реакції.

З цих причин вчені почали наново вивчати цінні властивості срібла, його широкий спектр дії та працювати над його ефективністю та безпекою.

Лікувальне срібло буває наступних видів:

 • іонне (солі срібла),
 • колоїдне (дрібнодисперсне срібло),
 • кластер (наносрібло або біосрібло).

Ці підвиди срібла відрізняються між собою розмірами частинок, мають різну розчинність у воді та виявляють відмінні один від одного бактерицидні властивості.

Найбільш вираженого практичного результату досягли розробники та виробники колоїдного срібла. Препарати колоїдного срібла зарекомендували себе як ефективний та безпечний засіб для боротьби з інфекцією.

У колоїдного срібла широкий спектр активності проти бактерій, вірусів та грибів. Срібло має здатність руйнувати специфічні ферменти, які беруть участь у кисневому метаболізмі бактерій та вірусів. Також його антимікробна активність обумовлена ​​каталітичною дією срібла на білки та мембранні структури мікроорганізмів.

Іони срібла мають дивовижну здатність постійно генеруватися та елімінувати з поверхні наночастинок у міру зв'язування з біологічним субстратом. Інакше висловлюючись, наночастинки срібла є своєрідним депо іонів срібла. Виходячи з цього, місцево (поряд із поверхнею частинок) утворюються значні концентрації іонів срібла, смертельні для мікроорганізмів, але безпечні для організму людини. У результаті забезпечується ефективне, м'яке та пролонговану дію препаратів колоїдного срібла.

Також особливо хочеться відзначити таку перевагу колоїдного срібла, як синергізм з нормальною мікрофлорою організму людини.

Дослідження, що проводяться з метою виявлення ефективності колоїдного срібла, показали, що розчин колоїдного срібла має як бактеріостатичні (зупиняє ріст бактерій), так і бактерицидні (вбиває бактерії) властивостями. Він активний щодо як грампозитивних, так і грамнегативних бактерій.

Антивірусні властивості також були підтверджені щодо вірусної ДНК-полимеразы і зворотної транскриптази, тобто. ферментів, що безпосередньо займаються розмноженням вірусів. Детальний опис досліджень та підтвердження результатів in vitro та in vivo містяться в патенті (United States Patent 7135195), оформленому на дану унікальну за своєю благотворною активністю речовину.

В рамках порівняльних досліджень вивчався вплив різних антибіотиків (тетрациклін, офлоксацин, пеніцилін G, цефаперазон та еритроміцин) та колоїдного срібла на S. pyogenes, S. mutans, S. gordonii, S. pnuemoniae, S. faecalis, S. aureus, aeruginosa, E. coli, E. aerogenes, E. cloacae, S. typhimurium, S. arizona, S. boydii, K. Pneumoniae. Композиція срібла при концентрації 10 ppm була протестована і виявила як бактеріостатичні, так і бактерицидні властивості по відношенню до всіх досліджених організмів. Дослідження показало, що колоїдне срібло має аналогічний чи ширший спектр активності, ніж усі вищезгадані антибіотики.

Підтвердження виборчої неактивності колоїдного срібла щодо корисної мікрофлори, що виконує захисну функцію в організмі людини.

Дослідження компанії VIRDIS BioPharma показали, що при всій широті антибактеріального спектру дії колоїдне срібло, виготовлене за технологією Aqua Sol, не губить корисну мікрофлору людини. Тестирование было проведено на пробиотических бактерияхLactobacillus acidophilusиBifidobacterium longum, а также 2х пробиотических препаратах:Lactisyn, который состоит из смеси бактерийLactobacillus lactis,Lactobacillus acidophilus,Streptocuccus lactisиStreptococcus thermophilus, иKyo-Dophilus, в состав которого входятLactobacillus acidophilus,Bifidobacterium bifidumиBifidobacterium longum.

Біодобавки на основі рідкого срібла зарекомендували себе як ефективний засіб при наступних захворюваннях:

 • бронхіт;
 • тонзиліт (застосовується усередину і використовується для приготування розчину для полоскання горла та промивання мигдаликів);
 • синусит (застосовується усередину і використовується для приготування розчину для промивання пазух);
 • кон'юнктивіт;
 • ГРВІ;
 • грибкові інфекції шкіри;
 • харчові отруєння;
 • інфекції сечостатевої системи;
 • стоматит, гінгівіт (застосовується усередину і використовується для приготування розчину для полоскання готової порожнини).
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 091037337986
Вага: 0.45 кг
Доставка
Замовити Спрей для носа Колоїдне срібло 59 мл
555 грн.
Доставка
Замовити Колоїдне срібло 250 ppm 120 мл
1085 грн.
Доставка
Замовити Колоїдне срібло 237 мл
846 грн.

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 3, рейтинг: 4.95, оцінок 55 (лише від клієнтів)
BIO.ORG.UA
2 роки, 3 місяця назад
Валерия
Это наверно самый простой способ получить дневную дозу серебра, принимаем его нашей семьей в течении 1-2 недель! Советую!
BIO.ORG.UA
2 роки назад
Юлия
Качесво супер! Впереди осень! Взяла с запасом пока есть в наличии)))
BIO.ORG.UA
1 рік, 9 місяців назад
Екатерина
Дороговато, но 30 ппм! Впечатляет! Однозначно стоит своих денег!
prev-white
next-white