Фото товару Leak-Proof Shaker BPA-FREE Bottle with Vortex Mixer Фото складу Leak-Proof Shaker BPA-FREE Bottle with Vortex Mixer Фото використання Leak-Proof Shaker BPA-FREE Bottle with Vortex Mixer
Фото товару Leak-Proof Shaker BPA-FREE Bottle with Vortex Mixer

AllMax, Leak-Proof Shaker BPA-FREE Bottle with, Шейкер, 700 мг

Код: 19141
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
362 грн.
Термін доставки з США 7-10 днів, орієнтовно до 09.12.2022.
Актуально на: 29.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Шейкер:

AllMax Leak-Proof Shaker BPA-FREE Bottle with, Шейкер 700 мг

AllMax, Leak-Proof Shaker BPA-FREE Bottle with, Шейкер, 700 мг

Опис

  • Герметична кришка з отвором з різьбовим ущільненням
  • Відкидна кришка, що легко відкривається
  • Міцна конструкція з 3 частин
  • Зручні позначки для вимірювання (в унціях і мл)

Змішуйте свої улюблені коктейлі в шейкері ALLMAX. Він оснащений герметичною відкидною кришкою з отвором і різьбленням. У нього міцна конструкція з 3 частин і зручні позначки для вимірювання (унції та мл) з обох боків.

Використання

Склад

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 665553236414
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Shaker, Шейкер, 500 мл
857 грн.
Доставка
Shaker, Шейкер Світлий, 700 мл
610 грн.
Доставка
Shaker, Шейкер Матовий, 700 мл
610 грн.
Доставка
Sports Bottle Blue, Термос, 750 мл
1159 грн.
prev-white
next-white