Myo + D-Chiro Inositol, Міо-інозитол + D-Чіро 120 капсул

 Фото товару  Фото складу Фото використання Видео обзор на Міо-інозитол + D-Чіро 120 капсул Fairhaven Health
 Фото товару
Код: 20298
1073 грн.
Замовити Myo-Inositol Powder 454 g
2494 грн.

Fairhaven Health, Myo + D-Chiro Inositol 120 Capsules

Міо-інозитол + D-Чіро 120 капсул

Myo + D-Chiro Inositol, Міо-інозитол + D-Чіро 120 капсул

Комбінація двох популярних поживних речовин для жіночої фертильності, Myo-Inositol і D-Chiro Innositol

 • Пропонує щоденну кількість 2000 мг міо-інозитолу та 50 мг D-хіро-інозитолу у співвідношенні 40:1, що природно зустрічається в організмі
 • Створено для підтримки здорового гормонального балансу, овуляції, якості яйцеклітин і регулярності менструального циклу.
 • Міо-інозитол є потужним антиоксидантом і протизапальною живильною речовиною

Myo + D-Chiro Inositol поєднує в одному флаконі два найпопулярніших інгредієнта для підтримки жіночої фертильності. Створена для підтримки здорового гормонального балансу, овуляції, якості яєць і регулярних циклів, ця дієтична добавка забезпечує щоденну кількість 2000 мг міо-інозитолу та 50 мг d-хіро-інозитолу – у співвідношенні 40:1, що міститься в організмі.

Здоровий гормональний баланс і регулярні цикли – важливий крок на шляху до фертильності

Коли ви намагаєтеся завагітніти, важлива можливість точно передбачити овуляцію, щоб ви могли планувати статевий акт під час фертильного вікна. Простіше кажучи, якщо ви не займаєтеся сексом під час фертильного вікна – ці 3-5 днів безпосередньо перед овуляцією – ви не можете завагітніти. Дізнатися, коли у вас овуляція, досить просто, якщо у вас є регулярні, передбачувані 28-денні цикли. Але іноді у вас може бути довгий або нерегулярний менструальний цикл, що ускладнює прогноз овуляції. Інозитол Myo + D-Chiro підтримує здоровий баланс ключових гормонів, включаючи тестостерон та інсулін, які беруть участь у здоровій овуляції, допомагаючи підтримувати ваш менструальний цикл у правильному ритмі.

Якість яєць є ключовим аспектом плодючості

Оскільки кількість яйцеклітин, які ми маємо, визначається при народженні і ніколи не збільшується, стає особливо важливим у міру дорослішання підтримувати якість яєць якомога вищою. Міо-Інозитол – це вітаміноподібна цукорна сполука, яку часто називають вітаміном В8, яка підтримує якість яйцеклітин і функцію яєчників.

Основні моменти

 • ОБ’ЄДНАЄ МІО-ІНОЗІТОЛ і D-ХІРО-ІНОЗИТ, два найпопулярніших і відомих поживних речовин – відомих як вітамін B8 – для жіночої фертильності та підтримки репродуктивного здоров’я*, в одній пляшці для вашої зручності.
 • ПІДТРИМУЄ БАЛАНС КЛЮЧОВИХ ГОРМОНІВ, таких як інсулін і тестостерон, які беруть участь у здоровій овуляції, щоб допомогти вам підтримувати менструальний цикл на належному рівні.*
 • МІО-ІНОЗІТОЛ ВІДОМНО ПІДТРИМУЄ ЯКІСТЬ ЯЙЦЯ. Здоров’я ваших яйцеклітин є важливим аспектом вашої загальної фертильності та здоров’я під час вагітності.*
 • АНТИОКСИДАНТ, ЯКИЙ ПІДТРИМУЄ ЗДОРОВ'Я ЯЙЦЯ І СПЕРМАТИ, Міо-Інозітол також має протизапальні властивості.
 • СФОРМУЛЮЄТЬСЯ ДЛЯ ВХОДЖЕННЯ МІО-ІНОЗІТОЛУ та D-ХІРО-ІНОЗІТОЛУ в природному співвідношенні 40:1, що забезпечує щоденну кількість 2000 мг міо-інозитолу та 50 мг D-хіро-інозитолу.
 • Приймайте 4 КАПСУЛИ ЩОДНЯ. Кожна пляшка містить 120 капсул на 30 днів. За бажанням розламайте капсули та змішайте їх із соком або водою.
 • ТАКОЖ КОРИСНО ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ. Вважається, що міоінозитол підтримує функцію мітохондрій у спермі, що дає енергію спермі та покращує рухливість.*
 • ВИРОБЛЕНО У США З ВІТЧИННОГО ТА ІМПОРТУВАННЯ ІНГРЕДІЄНТОВ на виробничому підприємстві cGMP. Без ГМО і виготовлено без глютену, дріжджів, молочних продуктів, сої, штучних барвників або штучних консервантів. Підходить для вегетаріанців.
 • ВІД БРЕНДУ ДЛЯ ПАР TTC – понад 15 років Fairhaven Health є провідним постачальником дієтичних добавок для чоловічого та жіночого репродуктивного здоров’я.
 • ПІДТРИМКА КЛІЄНТІВ СВІТОВОГО КЛАСУ – Ми відповіли на ваші запитання.

Всього 4 капсули на день. Приймайте 4 капсули Myo + D-Chiro щодня, бажано під час їжі. За бажанням розкрийте капсули та змішайте їх із соком та водою, щоб отримати питну добавку. Крім того, ви можете розглянути можливість поступового збільшення повної добової дози.

Динамічний дует для підтримки фертильності. Ця дієтична добавка поєднує популярні поживні речовини Myo-Inositol та D-Chiro Inositol у співвідношенні 40:1, що є співвідношенням, у якому ці вітаміноподібні сполуки цукру зустрічаються в організмі природним чином. Добова доза, 4 капсули, забезпечує 2000 мг міо-інозитолу та 50 мг інозиту D-хіро.

Якісні інгредієнти та виробництво. Myo + D-Chiro не містить ГМО, вегетаріанський і виготовлений без глютену, дріжджів, молочних продуктів, штучних барвників або консервантів. Він виробляється в США з вітчизняних та імпортних інгредієнтів на установці cGMP.

Завершіть це з FertilAid для жінок. Комбінуйте Myo + D-Chiro з FertilAid для жінок для всебічного підходу до підтримки фертильності. З 2003 року FertilAid для жінок є популярною добавкою для жінок, які намагаються завагітніти, пропонуючи підхід 2-в-1 до фертильності з вітамінним комплексом перед зачаттям і трав’яною сумішшю для фертильності, включаючи Вітекс.

Як приймати Myo + D-Chiro Inositol?

В якості харчової добавки приймайте по 4 капсули на день, бажано під час їжі. За бажанням розкрийте капсули та змішайте їх із соком або водою, щоб отримати питну добавку. Крім того, ви можете розглянути можливість поступового збільшення повної добової дози.

Інгредієнти: міо-інозитол 2000 мг, D-хіро-інозитол 50 мг. Інші інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, рослинна капсула (гіпромелоза), стеарат магнію, діоксид кремнію.

Рекомендований прийом: приймати по 4 капсули на день як харчову добавку.

Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 0, рейтинг: 4.98, оцінок 55 (только от покупателей)
Наразі відсутні