Renue, Pure NMN 250 mg, Нікотинамід Мононуклеотид 16 г під язик

Фото товару Sublingual Powder Pure NMN 16 g
Фото складу Sublingual Powder Pure NMN 16 g
Фото використання Sublingual Powder Pure NMN 16 g
Фото товару Sublingual Powder Pure NMN 16 g
Код: 21604
2191 грн.
Товар доступний під замовлення
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 02.09.2022.
Без попередньої оплати за доставку.
(093) 887-53-95
Viber
Telegram

Renue By Science, Sublingual Powder Pure NMN 16 g

Нікотинамід Мононуклеотид 16 г під язик, Renue By Science

Renue, Pure NMN 250 mg, Нікотинамід Мононуклеотид 16 г під язик

  • Сертифікований cGMP – цей продукт виготовлено на заводі, схваленому FDA
  • 16 грам чистого кристалічного порошку NMN
  • 500 мг на порцію
  • 100% натуральний і ферментативний
  • Підходить для веганів
  • Перевірено третьою стороною на чистоту та безпеку

Продукти NAD+ мають дуже низьку біодоступність, якщо не використовується спосіб доставки, який може захистити інгредієнт від травлення. При прийомі в звичайних капсулах менше 10% NMN або NR потрапляє в кров незмінним.

Щоб вирішити цю проблему, у 2016 році ми започаткували сублінгвальну доставку NMN і з того часу просунули галузь далі за допомогою інтраназальних, трансдермальних і ліпосомальних продуктів NMN.

Сублінгвальна доставка

 

Сублінгвальна (під язик) доставка може забезпечити швидке всмоктування через кровоносні судини під язиком, а не через травний тракт. (1,2,3)

Абсорбція різних молекул, які доставляються сублінгвальним шляхом, може бути в 3-10 разів більшою, ніж при пероральному шляху, і перевершується лише при прямій внутрішньовенній ін’єкції (3).

Дослідження сублінгвальної доставки NMN ще не опубліковано, тому підвищення ефективності ще не визначено кількісно.

Це дослідження, опубліковане в 2018 році, підтверджує, що більшість пероральних добавок NMN і NR перетравлюються до NAM в шлунково-кишковому тракті або печінці.

На відміну від культури клітин, де NR і NMN легко включаються в NAD, пероральне введення не забезпечує доставку NR або NMN до тканин (R)

Цікаво, що ми виявили, що жодна сполука не могла потрапити в кровообіг у значних кількостях при пероральному введенні (R)

СУБЛІНГВАЛЬНЕ МОЖЕ БУТИ БІОДОСТУПНІШИМ, НІЖ ІП-ІН'ЄКЦІЯ!

При внутрішньоочеревинній ін’єкції основний шлях всмоктування відбувається через мезентеріальні судини, які впадають у ворітну вену та проходять через печінку, перш ніж досягти кровотоку.

Це означає, що IP уникає шлунково-кишкового тракту, але все одно надсилається безпосередньо до печінки, де більша його частина перетворюється на NAD+. Підвищення NAD+ у печінці – це добре, але набагато краще досягати кровотоку з неушкодженим NMN.

 

Сублінгвальне введення не фільтрується печінкою і може досягати системного кровообігу неушкодженим, тому фактично може призвести до більшої біодоступності, ніж пряме введення! Деякі приклади:

  • Сублінгвальний препарат золмітриптану продемонстрував швидшу швидкість всмоктування та вищу експозицію препарату порівняно з підшкірною ін’єкцією (4).
  • сублінгвальний адреналін призводить до більш швидкого всмоктування та вищої пікової концентрації в плазмі порівняно з ін’єкційним
  • епінефрин (4)
  • Встановлено, що 40 мг сублінгвального піроксикаму настільки ж ефективні, як 75 мг внутрішньом’язової ін’єкції диклофенаку (4)

НАД+ МЕТАБОЛІЗМ У ЛЮДИНИ

NAD+ може синтезуватися в організмі людини з кількох різних молекул (попередників) за допомогою шляхів Де-Ново та Salvage.

Шлях відновлення підтримує 85% або більше нашого NAD+ (14), при цьому приблизно 3 г NAM метаболізуються до NMN, а потім до NAD 2-4 рази на день (14).

Nampt є кроком, що обмежує швидкість у процесі відновлення.

Коли ми старіємо, активність ферменту Nampt знижується, що призводить до меншої переробки NAM, менше NAD+, більше захворювань і старіння

СУБЛІНВАЛЬНИЙ NAD+ ОБХОДИТЬ ВУЗЬКІ МІСЦЯ NAMPT

Відновлення NAD+ у печінці не усуває дефіцит NAD+ в організмі.

У печінці фермент CD38 метаболізує NAD+ до NAM, який виділяється в інші частини тіла (6).

Сублінгвальна доставка NMN або NAD+ безпосередньо в кровотік частково минає печінку та вузьке місце Nampt.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 656165996599
Вага: 0.09 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 0, рейтинг: 4.98, оцінок 61 (лише від клієнтів)
Наразі відсутні
prev-white
next-white