Фото товару   Фото складу  Фото використання Видео обзор на Нікотинамід мононуклеотид 500 мг 60 капсул
 Фото товару

LiveMax, NMN 500 mg, Нікотинамід мононуклеотид 500 мг 60 капсул

Код: 24418
1283 грн.
Запитати в: Telegram, чи Viber.

LiveMax, NMN 500 mg 60 Capsules

Нікотинамід мононуклеотид 500 мг 60 капсул

LiveMax, NMN 500 mg, Нікотинамід мононуклеотид 500 мг 60 капсул

  • МАКСИМАЛЬНА СИЛА NMN ЗМІСТ. Капсули LIVEMAX дають вам те, чого не можуть зробити інші добавки мононуклеотидів нікотинаміду-одна з найвищих ефективностей лабораторно випробуваних екстрактів NMN на ринку.
  • ЕЛЕКТРОХАУС проти старіння. LIVEMAX - це ваш оздоровчий дворецький, який підтримує обмін речовин, підвищує рівень NAD у вашому організмі та наповнює вас енергією. NMN є всесвітньо відомим засобом проти старіння, який підтримує вашу імунну систему цілий рік.
  • НАЙКРАЩА ЦІННІСТЬ ГРОШІВ. Ми не тільки пропонуємо формулу високої ефективності, але кожна пляшка містить 60 капсул, що робить її однією з найкращих доступних добавок NMN. З більшою кількістю капсул у пляшці та чудовою ефективністю на капсулу, LIVEMAX - це чудове співвідношення ціни та якості.
  • БЕЗПЕЧНІ, ДОРОГІ СКЛАДНИКИ. Ми використовуємо тільки найякісніші інгредієнти. Крім того, ми перевіряємо все в нашій лабораторії, тому ви можете бути впевнені, що ви заправляєте своє тіло найкращим.
  • ПРОСТО І ЕФЕКТИВНО. Одна капсула допоможе вам цілий день. Отримайте LIVEMAX зараз! Більше немає втоми. Більше немає втоми. Відчуйте себе найкращим і будьте найкращим у будь -який час і в будь -якому місці.
  • Виробник: LIVEMAX
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 1, рейтинг: 4.98, оцінок 45 (только от покупателей)
BIO.ORG.UA
7 місяців, 3 тижні назад
Тереза
Не дорогой качественный вариант NMN, но Alive By Science лучше по ощущениям, особенно под язык
Дивитися все