Фото товару All-Natural Laundry Nuggets 50 Loads Фото складу All-Natural Laundry Nuggets 50 Loads Фото використання All-Natural Laundry Nuggets 50 Loads
Фото товару All-Natural Laundry Nuggets 50 Loads

Laundry Nuggets, Засіб для прання, 50 завантажень

Код: 307
Оцінка: 4.5 · 2 голоса · відгуків (0)
1031 грн.
Термін доставки з США 7-10 днів, орієнтовно до 09.12.2022.
Актуально на: 29.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Пральний порошок:

Nellie's All-Natural Засіб для прання 50 завантажень

Laundry Nuggets, Засіб для прання, 50 завантажень

Засіб для прання

Опис

  • H•E
  • Phosphate Free
  • No SLS or SLES
  • Scent Free
  • Septic Safe
  • Leaping Bunny Certified

Why powder? 

Traditional liquid detergents are made up largely of water. At Nellie's, we don't believe in shipping water around the world. The fact is, more cleaning power can be packed into powder. 

Why metal packaging?

Iron and steel are the world's most recycled materials, and among the easiest materials to reprocess. This makes sense to Nellie!

Використання

This package contains 50 pre-measured loads. Use one Laundry Nugget per regular sized load. Toss directly into drum. Wash according to instructions on garments. Always test on garments that may bleed or fade. If Nugget is hard, roll between fingers to soften.

Склад

Sodium carbonate, linear alcohol ethoxylate, sodium chloride, sodium metasilicate, MonoSol film.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 810648002300
Вага: 1.13 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Laundry Wash, Пральний порошок, 964.35 мл
956 грн.
Доставка
3 in 1 Laundry Detergent, Пральний порошок
548 грн.
prev-white
next-white