Фото товару Nellie s All Natural Laundry Soda 100 Loads Фото складу Nellie s All Natural Laundry Soda 100 Loads Фото використання Nellie s All Natural Laundry Soda 100 Loads
Фото товару Nellie s All Natural Laundry Soda 100 Loads

Nellie's All-Natural, Natural Laundry Soda, Сода для прання, 1.5 kг

Код: 3263
Оцінка: 5 · 2 голоса · відгуків (0)
1177 грн.
Термін доставки з США 7-10 днів, орієнтовно до 09.12.2022.
Актуально на: 29.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Пральний порошок:

Nellie's All-Natural Сода для прання 1.5 kг

Nellie's All-Natural, Natural Laundry Soda, Сода для прання, 1.5 kг

Сода для прання

Опис

  • Без фосфатів
  • Не містить лаурилсульфату натрію та лауретсульфату натрію
  • Без ароматизаторів
  • Безпечний для систем знезараження продукт
  • Сертифікація Leaping Bunny

Переваги порошку

Традиційні рідкі мийні засоби складаються переважно з води. Компанія Nellie's не займається доставкою води по всьому світу. Насправді порошок має більше очищувальної сили.

Переваги металевої упаковки

Залізо та сталь є найбільш перероблюваними матеріалами у світі та одними з найпростіших для переробки. Для нашої компанії цього достатньо!

Використання

Use one tablespoon of Nellie's Laundry Soda per regular sized load. This package contains 100 loads on average. Wash per instructions on garment label. Always test on garments that may bleed or fade.

Склад

Sodium carbonate, linear alcohol ethoxylate, sodium chloride, sodium metasilicate.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 810648001204
Вага: 2.05 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Laundry Wash, Пральний порошок, 964.35 мл
956 грн.
Доставка
3 in 1 Laundry Detergent, Пральний порошок
548 грн.
prev-white
next-white