Фото товару Calcium Citrate 1000 mg Фото складу Calcium Citrate 1000 mg Фото використання Calcium Citrate 1000 mg
Фото товару Calcium Citrate 1000 mg

Solaray, Calcium Citrate 1000 mg, Цитрат Кальцію, 120 капсул

Код: 35047
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
758 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 18.12.2022.
Актуально на: 28.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Цитрат Кальцію:

Solaray Calcium Citrate 1000 mg, Цитрат Кальцію 120 капсул

Solaray, Calcium Citrate 1000 mg, Цитрат Кальцію, 120 капсул


Calcium is intended to support healthy bones and teeth. The calcium in this product is bonded with natural citric acid and is specially formulated for people with low stomach acid. A special base of herbs has also been included for additional nutritive support.

  • MFG # 4167606
  • UPC # 076280045857
Official Website: http://www.solaray.com

Serving Size: 4 Veg Capsules
Servings Per Container: 30Amount Per Serving / Calcium (As Calcium Citrate [85%]‚ Calcium Carbonate) 1000mg / 100%Other Ingredients: Vegetable cellulose capsule‚ magnesium stearate‚ watercress leaf‚ dandelion root and parsley leaf.

Take four VegCaps daily with a meal or glass of water.

Use only as directed.Store in a cool‚ dry place.Do not use if safety seal is broken or missing.Keep out of reach of children.Keep your licensed healthcare practitioner informed when using this product.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 76280045857
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Calcium Citrate, Цитрат кальцію, 250 капсул
1074 грн.
prev-white
next-white