Фото товару Liver Blend SP-13
Фото складу Liver Blend SP-13
Фото використання Liver Blend SP-13
Фото товару Liver Blend SP-13

Liver Blend SP-13, Liver Blend SP-13, Підтримка печінки, 100 капсул

Код: 35053
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
635 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 23.12.2022.
Актуально на: 03.12.2022, ми працюємо 🇺🇦
Підтримка печінки:

Solaray Liver Blend SP-13, Підтримка печінки 100 капсул

Liver Blend SP-13, Liver Blend SP-13, Підтримка печінки, 100 капсул


Milk Thistle and Dandelion with Homeopathic Nutrients!

  • MFG # 6337160
  • UPC # 076280021301
Official Website: http://www.solaray.com

Serving Size: 1 VegCapAmount Per Serving / Proprietary Blend 475mg / *
Dandelion (taraxacum officinale) (root)‚ milk thistle (silybum marianum) (seed)‚ burdock (arctium lappa) (root)‚ artichoke (cynara scolymus) (leaf)‚ kelp (laminaria spp.) (whole)‚ peppermint (mentha x piperita) (aerial).*Daily Value not established.Other Ingredients: Vegetable cellulose capsule‚ potassium chloride 3x and sodium sulphate 3x.

Take one VegCap three times daily with a meal or glass of water.

Use only as directed.Do not use if safety seal is broken or missing.Keep out of reach of children.Keep your licensed healthcare practitioner informed when using this product.Contraindicated in blocking of the bile ducts‚ acute gallbladder inflammation and intestinal blockage.Do not use with hyperthyroid condition.Store in a cool‚ dry place.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 76280021301
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Liver Reset, Відновлення печінки, 756 г
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 32
Під замовлення
4776 грн.
Liver Life, Відновлювальний тонік для печінки, 59 мл
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 4.9 · 27
Під замовлення
2265 грн.
Liver Support, Підтримка печінки, 60 капсул
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 24
Під замовлення
1119 грн.
Liver & Gallbladder, Підтримка Печінки 440 мг, 100 капсул
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 23
Під замовлення
708 грн.
prev-white
next-white