Фото товару Niacin 500 mg Фото складу Niacin 500 mg Фото використання Niacin 500 mg
Фото товару Niacin 500 mg

Solaray, Niacin 500 mg, Niacin 500 mg, Ніацин, 100 капсул

Код: 35085
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
635 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 16.12.2022.
Актуально на: 26.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Ніацин:

Solaray Niacin 500 mg, Ніацин 100 капсул

Solaray, Niacin 500 mg, Niacin 500 mg, Ніацин, 100 капсул


Niacin‚ or Vitamin B-3‚ is a necessary part of the body's pathway for converting carbohydrates‚ fats and proteins into energy. Niacin may help support skin‚ cardiovascular‚ circulatory and nervous system health.  • MFG # 6512043
  • UPC # 076280043631
Official Website: http://www.solaray.com

Serving Size: 1 VegCap

Amount Per Serving /

Niacin 500mg / 2‚500%

Other Ingredients: Vegetable cellulose capsule and whole food base (whole rice concentrate including the kernel‚ polishing‚ and germ‚ and aloe vera gel).

Take no more than one VegCap daily with a meal.

Use only as directed.

Do not use if safety seal is broken or missing.

Keep out of reach of children.

Keep your licensed healthcare practitioner informed when using this product.

Niacin may cause a temporary flushing reaction or tingling sensation in some people.

Store in a cool‚ dry place.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 76280043631
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Niacin Vitamin B3, Ніацин 100 мг, 100 таблеток
379 грн.
Доставка
Niacin 100 mg, Ніацин 100 мг, 100 капсул
265 грн.
Доставка
Ніацин без припливів спека 500 мг
514 грн.
prev-white
next-white