Фото товару Passion Flower Aerial 350 mg Фото складу Passion Flower Aerial 350 mg Фото використання Passion Flower Aerial 350 mg
Фото товару Passion Flower Aerial 350 mg

Solaray, Passion Flower Aerial 350, Пасифлора, 100 капсул

Код: 35087
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
615 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 16.12.2022.
Актуально на: 26.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Пасифлора:

Solaray Passion Flower Aerial 350, Пасифлора 100 капсул

Solaray, Passion Flower Aerial 350, Пасифлора, 100 капсул


Passion flower is a perennial climbing vine that is believed to originate in the tropical rainforests of South America. Passion flower is intended to provide nutritive support for normal‚ healthy relaxation. The German Commission E has approved the use of passion flower for nervous restlessness.

  • MFG # 9749310
  • UPC # 076280014303
Official Website: http://www.solaray.com

Serving Size: 2 Veg Caps
Servings Per Container: 50Amount Per Serving / Passion Flower (Passiflora Incarnata) (Aerial with Blossoms) 700mg / Daily Value not established.Other Ingredients: Vegetable cellulose capsule.Lab Verified.

Take two VegCaps daily with a meal or glass of water.

Use only as directed.Do not use if safety seal is broken or missing.Keep out of reach of children.Keep your licensed healthcare practitioner informed when using this product.Store in a cool‚ dry place.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 76280014303
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Passion Flower, Пасифлора 350 мг, 100 капсул
318 грн.
Доставка
European Passion Flower, Пасифлора
749 грн.
Доставка
Herbal Actives Пассифлора 250 мг
587 грн.
prev-white
next-white