Фото товару Melatonin Spray Liposomal Фото складу Melatonin Spray Liposomal Фото використання Melatonin Spray Liposomal
Фото товару Melatonin Spray Liposomal

DaVinci Labs, Melatonin Spray Liposomal, Мелатонін Спрей, 30 мл

Код: 35288
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
1116 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 19.12.2022.
Актуально на: 29.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Мелатонін:

DaVinci Labs Мелатонін Спрей 30 мл

DaVinci Labs, Melatonin Spray Liposomal, Мелатонін Спрей, 30 мл


A dietary supplement to support normal sleep. Each serving contains 3 mg of the highest quality synthetic Melatonin in a liposomal delivery system.

  • MFG # 0200361.001
  • UPC # 026664236111
Official Website: https://www.davincilabs.com

Serving Size: 2 Sprays (0.4 ml)
Servings Per Container: 75Amount Per Serving / Melatonin 3mg / Daily Value not established.Other Ingredients: Glycerin‚ water‚ sunflower lecithin‚ oleic acid polyglyceride‚ citric acid‚ xanthan gum‚ orange oil‚ rosmarinic acid.Vegetarian / Gluten-Free / Made with Non-GMO Ingredients.

Shake well before each use. As a dietary supplement‚ hold nozzle 1" from mouth‚ spray twice and swallow‚ or as directed by your healthcare practitioner.

If pregnant or nursing‚ consult your healthcare practitioner before taking this product.Keep out of reach of children.Store in a cool‚ dry place.

  • Gluten Free
  • Non-GMO
  • Vegetarian

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 26664236111
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Sleep Liquid with Melatonin, Мелатонін, 30 мл
539 грн.
Доставка
Kids Sleep Liquid, Рідкий Мелатонін, 120 мл
537 грн.
Доставка
Melatonin 3 mg, Мелатонін 3 мг, 60 капсул
195 грн.
prev-white
next-white