Сайт Українською 🇺🇦 Website in English Сайт на русском

Dr. Berg, Cod Liver Oil Capsules, Масло з печінки тріски, 90 капсул

Код: 35851
Оцінка: 5 · 11 голос · відгуків (0)
2168 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 15.04.2023.
Актуально на: 26.03.2023, ми працюємо 🇺🇦
Підтримуйте здоров’я свого мозку, серця та імунної системи за допомогою капсул з печінки тріски Dr. Berg. Риб’ячий жир ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 810110790254
Вага: 0.45 кг
Масло з печінки тріски
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 70 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
У відділення Укр Пошти
Доставка у відділення компанії УкрПошта по Україні. Форма оплати лише на рахунок IBAN. Вартість доставки від 35 грн., від 2 до 3 днів по Україні
Кур'єрська доставка по Україні
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Viber Telegram Instagram Whatsapp Facebook Twitter (093) 887-53-95

Dr. Berg Масло з печінки тріски 90 капсул

Dr. Berg, Cod Liver Oil Capsules, Масло з печінки тріски, 90 капсул

Підтримуйте здоров’я свого мозку, серця та імунної системи за допомогою капсул з печінки тріски Dr. Berg. Риб’ячий жир є неймовірним джерелом корисних для здоров’я DHA та EPA омега-3 жирних кислот, вітаміну А та вітаміну D. Наш високоякісний риб’ячий жир не містить шкідливих добавок і має подовжений термін зберігання завдяки технології безтемпературного сушіння. ми використовуємо. Крім того, цей продукт містить очищені жовчні солі для підтримки травлення та всмоктування поживних речовин. Кожна пляшка містить 90 сильнодіючих капсул.

Природне джерело корисних для здоров'я DHA і EPA Омега-3 жирних кислот і вітамінів A і D

 

ПЕРЕЛІК ІНГРЕДІЄНТІВ І ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОБАВКИ ДЛЯ КАПСУЛ ПЕЧІНКИ ТРІСКИ

 

Форма : капсули

Розмір порції: 3 капсули

Порцій в упаковці: 30

Рекомендації щодо застосування: приймати по 3 капсули на день під час їжі.

 

 

 

 Сума на порцію% добової норми
   
Вітамін А (з жиру печінки тріски)1062 мкг RAE118%
Вітамін D (з жиру печінки тріски)8 мкг44%
Загальна кількість жирних кислот94 мг 
EPA (ейкозапентаєнова кислота)44 мг 
DHA (докозагексаєнова кислота)50 мг 
Екстракт бичачої жовчі (45% холєвої кислоти)15 мг 
   

 

*Відсоток добової норми базується на дієті на 2000 калорій.

Денна цінність не встановлена.

Інші інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза, желатинова капсула, стеарат магнію (рослинне джерело)

 

 

ПРИРОДНЕ ДЖЕРЕЛО КОРИСНИХ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я DHA І EPA ОМЕГА-3 ЖИРНИХ КИСЛОТ, ВІТАМІНІВ A І D

 

Вам важко споживати достатню кількість морепродуктів та інших джерел омега-3 жирних кислот щотижня, щоб забезпечити їх користь для здоров’я серця та мозку?

Хочете простий спосіб отримати більше корисних для здоров’я омега-3 жирних кислот (EPA та DHA), а також вітамінів A і D у вашому раціоні?

Капсули з печінки тріски Dr. Berg надають вам зручне, багате джерело натуральних омега-3 жирних кислот для підтримки вашої імунної системи, серця, мозку та багатьох інших переваг для здоров’я, підтверджених дослідженнями.

Отриманий повністю з виловленої в дикій природі тріски без добавок або синтетичних вітамінів, ця риб’яча олія сертифікована Marine Stewardship Council (MSC), найвищим у світі стандартом сертифікації екологічно чистих морепродуктів, виловлених у дикій природі.

Омега-3 жирні кислоти є незамінними жирними кислотами , тобто ваше тіло потребує їх і не може виробляти їх самостійно!

Кожна порція жиру печінки тріски Dr. Berg містить 94 мг загальних жирних кислот, включаючи 44 мг EPA (ейкозапентаєнової кислоти) і 50 мг DHA (докозагексаєнової кислоти), які є двома основними омега-3, які містяться в риб’ячому жирі. а також 118% рекомендованої добової норми вітаміну А та 44% вітаміну D.

Основна проблема інших продуктів риб’ячого жиру полягає в тому, що вони надто крихкі та швидко згіркають, погіршуючи свої поживні речовини. 

Олія печінки тріски Dr. Berg не схожа ні на одну іншу, тому що в ній використовується нова технологія безтемпературного сушіння, щоб зберегти поживні речовини та подовжити термін зберігання набагато більше, ніж у інших риб’ячих жирів!

ЕПК і ДГК є незамінними жирними кислотами, які були предметом тисяч досліджень, які пов’язують їх споживання з широким спектром позитивних впливів на організм, включаючи підтримку серцево-судинної системи, здоров’я мозку, підтримку імунітету та багато іншого.

Проте до 90% дорослих у Сполучених Штатах не отримують достатньої кількості омега-3 жирних кислот у своєму звичайному раціоні.

Споживання більшої кількості омега-3 жирних кислот разом із активним способом життя та збалансованою дієтою може бути ефективним способом зниження ризику серцево-судинних захворювань, особливо з віком. 

FDA було настільки вражене перевагами омега-3 жирних кислот, що вони навіть оприлюднили цю заяву про здоров’я: «Підтверджуючі, але не переконливі дослідження показують, що споживання EPA та DHA омега-3 жирних кислот може знизити ризик коронарної хвороби серця. захворювання." 

Деякі з основних факторів ризику серцево-судинних захворювань включають сидячий спосіб життя, неправильне харчування та куріння.

 

ПРИРОДНИЙ СПОСІБ ОТРИМАТИ БІЛЬШЕ ОМЕГА-3 ЖИРНИХ КИСЛОТ ДЛЯ ПІДТРИМКИ СЕРЦЯ!

 • Підтримує здоров'я серця.  Омега-3 жирні кислоти необхідні для підтримки вашого серця та здоров’я в цілому! Численні дослідження пов’язують споживання омега-3 жирних кислот із зниженням ризику серцево-судинних захворювань, а також підтримкою здоров’я серця та мозку.
 • Підтримує імунну систему. Омега-3 жирні кислоти також підтримують ваш імунітет, що так важливо сьогодні. Вітамін D, що міститься в цій добавці, додатково підтримує імунну систему, кожна порція забезпечує 44% рекомендованої добової норми.
 • Містить вітаміни A і D. Риб’ячий жир не тільки забезпечує вас ключовими омега-3 жирними кислотами, але також є чудовим джерелом вітамінів A і D, які підтримують здоров’я очей, вашу імунну систему, здоров’я кісток і багато іншого.
 • Подовжений термін зберігання. Олія печінки тріски Dr. Berg використовує унікальну технологію сушіння без нагрівання, щоб значно подовжити термін зберігання та зберегти поживні речовини. Зберігаючи масло печінки тріски близько до його сирого стану, ви отримуєте максимальну поживну цінність.
 • Без добавок.  До цієї добавки не додано жодних розчинників, пестицидів, мальтодекстрину чи пластифікаторів. Ніяких синтетичних вітамінів і крохмалю не додається. Багато інших добавок з омега-3 жирними кислотами містять ті чи інші додаткові добавки. 

ЧУДОВЕ ДЖЕРЕЛО НАТУРАЛЬНИХ ЖИРНИХ КИСЛОТ ОМЕГА-3

 

 • Технологія безтемпературного сушіння, яка продовжує термін зберігання
 • Не турбуйтеся про смак, тому що він у капсулі!
 • Перший порошок печінки тріски!
 • Виробництво США
 • Не використовуються розчинники та пестициди
 • Ми використовуємо лише аравійську камедь як осушувач — без мальтодекстрину

НОВИНКА — ТЕХНОЛОГІЯ СУХОГО ПОРОШКУ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПОЖИВНИХ РЕЧОВИН


Жир печінки тріски Dr. Berg не схожий на інших, тому що це перший сухий порошок печінки тріски, створений і поміщений у капсулу.
Більшість, якщо не всі поточні продукти з печінки тріски та риб’ячого жиру, що продаються, знаходяться в м’якому гелі або продаються у вигляді олії, причому багато з них швидко стають згірклими або псуються після покупки.
Наша технологія безтемпературного сушіння дозволяє зберегти поживні речовини в стані, який значно подовжує термін зберігання.
Завдяки новому запатентованому механізму ми тепер можемо зберігати риб’ячий жир майже в сирому стані, уникаючи сильного нагрівання, яке руйнує делікатні поживні речовини.
Ще одна унікальна відмінність між іншими риб’ячими жирами та цим жиром печінки тріски полягає в тому, що продукти з риб’ячим жиром зазвичай містять лише EPA та DHA (омега-3 жирні кислоти).
Однак капсули з печінки тріски Dr. Berg забезпечують EPA, DHA, вітамін A та D для додаткової підтримки серця, очей, мозку та імунітету. Насправді ваша бабуся могла дати вам риб’ячий жир з цієї причини!
Очищені жовчні солі також додаються до цієї добавки для покращення засвоєння поживних речовин.

 

 30-денна гарантія повернення грошей.

БЕЗ РИЗИКУ! Зв’яжіться з нами протягом 30 днів, і ми повернемо вам гроші без запитань!

 

ІНШІ ІНГРЕДІЄНТИ М’ЯКОГО ГЕЛЮ РИБ’ЯЧОГО ЖИРУ ВКЛЮЧАЮТЬ ТАКІ НЕБАЖАНІ ІНГРЕДІЄНТИ:


Картопляні накрохмалені шари желатину та пластифікатори для покращення гнучкості.
Сорбіт спеціальний і гліцерин є двома основними типами пластифікаторів.
Sorbitol special містить сорбітол і сорбітан (сорбітоподібний віск) і декстрозу (синтетичний цукор).
Композиції пластифікатора можуть бути окремо або в комбінації з іншими добавками до оболонки, включаючи інші пластифікатори, такі як гліцерин, пропіленгліколь і мальтит. Більшість сорбіту виготовляється з картопляного крохмалю і є замінником цукру. Пропіленгліколь використовується в антифризі для зниження температури замерзання.

Олія печінки тріски Dr. Berg не містить жодної з цих небажаних і потенційно шкідливих добавок.

 

Жир печінки тріски Dr. Berg

 • Підтримує здорове серце
 • Підтримує здорову імунну систему
 • Підтримує здоровий мозок
 • Підтримує здоров'я очей
 • Допомагає боротися із запаленням
 • Підтримує здоров'я шкіри
 • Підтримує здоровий артеріальний тиск
 • Підтримує здоровий рівень ліпідів і тригліцеридів
 • Підтримує здорову печінку

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Trace Minerals Enhanced, Мікромінерали, 60 капсул
2568 грн.
Доставка
Clear Skin, Бездоганна шкіра, 60 капсул
934 грн.
Закінчився
prev-white
next-white