Фото товару Acetyl L-Carnitine Powder
Фото складу Acetyl L-Carnitine Powder
Фото використання Acetyl L-Carnitine Powder
Фото товару Acetyl L-Carnitine Powder

Carlson, Acetyl L-Carnitine Powder, Ацетил L-карнітин, 100 г

Код: 36047
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
2255 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 23.12.2022.
Актуально на: 03.12.2022, ми працюємо 🇺🇦
Ацетил L-карнітин:

Carlson Acetyl L-Carnitine Powder, Ацетил L-карнітин 100 г

Carlson, Acetyl L-Carnitine Powder, Ацетил L-карнітин, 100 г


Carlson Acetyl L-Carnitine (ALCAR) is a modified amino acid that supports cognitive health‚ brain function‚ and energy production. It also has an antioxidant effect‚ which encourages healthy aging. Each 1/2 teaspoon of powder provides 1.2 g of ALCAR and allows for maximum absorption.

  • MFG # 7925
  • UPC # 088395079252
Official Website: http://www.carlsonlabs.com

Serving Size: 1/2 Teaspoonful (1 Level Enclosed Scoopful - 1.2 Grams)
Servings Per Container: About 83Amount Per Serving / Acetyl-L-Carnitine (From Acetyl-L-Carnitine Hydrochloride) 1.2g (1‚200mg) / Daily Value (DV) not established.Gluten-Free.

Adults take a 1/2 teaspoonful (level scoopful) once daily mixed into food or liquid.

Keep bottle tightly closed.Store away from heat and moisture.Do not take if you are pregnant or lactating.Notice: This product is sold by weight not volume.

  • Gluten Free

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 88395079252
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Acetyl-L-Carnitine, Ацетил L-Карнітин 500 мг, 60 капсул
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 4.8 · 44
Доставка
505 грн.
Acetyl-L-Carnitine, Ацетил-L-карнітин 500 мг, 100 капсул
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 4.9 · 26
Доставка
748 грн.
Acetyl L-Carnitine Powder, Ацетил L-карнітин Порошок, 100 г
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 23
Доставка
1759 грн.
Acetyl-L-Carnitine, Ацетил-L-карнітин 500 мг, 120 капсул
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 22
Доставка
1419 грн.
prev-white
next-white