Compass Laboratory, Methylene Blue 1%, Метиленовий синій, 50 мл

Код: 37025
Оцінка: 5 · 2 голоса · відгуків (0)
1634 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 12.10.2023.
Актуально на 22.09.2023, ми працюємо 🇺🇦
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: X0031OENPL
Вага: 0.23 кг
Підтримуйте свої розумові здібності гострими - наш спеціально розроблений метиленовий синій для людей може допомогти підвищити здатність мітохондрій виробляти енергію та сприяти надходженню крові та ще...
Viber Telegram Instagram Whatsapp Facebook Twitter
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 70 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
У відділення Укр Пошти
Доставка у відділення компанії УкрПошта по Україні. Форма оплати лише на рахунок IBAN. Вартість доставки від 35 грн., від 2 до 3 днів по Україні
Кур'єрська доставка по Україні
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Дієтичні добавки
ANRC Essentials Plus, Добавка для дітей з РАС, 180 капсул
(5)
Доставка
4018 грн.
Xanthan Gum, Ксантанова камедь, 170 г
(5)
Доставка
407 грн.

Compass Laboratory Метиленовий синій 50 мл

Compass Laboratory, Methylene Blue 1%, Метиленовий синій, 50 мл

  • Підтримуйте свої розумові здібності гострими - наш спеціально розроблений метиленовий синій для людей може допомогти підвищити здатність мітохондрій виробляти енергію та сприяти надходженню крові та кисню до мозку.
  • Захистіть свою пам’ять – цей метиленовий синій фармацевтичного класу наповнений антиоксидантами, які можуть допомогти запобігти дегенерації клітин і захистити мозок від вікового зниження когнітивних функцій.
  • Ефективно керуйте симптомами BMS. Знеболюючі властивості нашого оновленого рідкого метиленового синього можуть допомогти полегшити ці хворобливі та незручні симптоми, які викликає синдром печіння рота.
  • Безпечне та зручне пакування - цей метиленовий синій фармацевтичного класу поставляється в скляних пляшках, які легко дозувати. Це допомагає зберегти його ефективність, на яку можуть негативно вплинути пластикові контейнери.
  • Чистота та ефективність у кожній краплі. Наша добавка містить лише високочистий метиленовий синій класу USP і пройшла незалежні перевірки. Він не містить формальдегідів і відповідає стандартам Фармакопеї США.

Ви відчуваєте туман мозку частіше, ніж зазвичай?

Мітохондрії є джерелом енергії наших клітин і відповідають за забезпечення нашого тіла енергією на клітинному рівні. Досить сказати, що коли він не виконує свої функції, рівень нашої енергії падає. Це стосується не тільки нашого тіла, але й нашого мозку.

Отже, як допомогти своєму мозку впоратися? Позитивні зміни способу життя та підбір правильних добавок можуть допомогти.

Зміцніть здоров’я та роботу свого мозку за допомогою 1% крапель метиленового синього Compass Laboratory!

Окрім здатності швидко долати гематоенцефалічний бар’єр, наші добавки метиленового синього також можуть допомогти підвищити ефективність мітохондрій. Він підтримує виробництво аденозинтрифосфату (АТФ), що, у свою чергу, призводить до збільшення клітинної енергії для використання мозком. Це, а також його здатність підтримувати дихання клітин мозку або використання кисню, може допомогти в загальній когнітивній функції.

Метиленовий синій також є чудовим антиоксидантом. Таким чином, це може допомогти організму вимивати шкідливі вільні радикали та може допомогти продовжити тривалість життя клітин мозку. Роблячи це, це сприяє розвитку міцнішої пам’яті, особливо для тих, хто перебуває на пізніх стадіях життя.

Як і з будь-яким іншим продуктом для здоров’я, ми рекомендуємо вам поговорити зі своїм медичним працівником перед споживанням цієї добавки. Особливо це стосується вагітних і годуючих жінок, а також осіб, які мають певні проблеми зі здоров’ям і проходять лікування.

Ось докладніші відомості про наші краплі з метиленовим синім:

- З 0,5 мг метиленового синього в кожній краплі
- Компактна, зручна упаковка
- Поставляється в скляній пляшці-крапельниці об'ємом 50 мл
- Зроблено в США

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні