Фото товару Premium Baking Bar 100% Cacao Unsweetened Chocolate Фото складу Premium Baking Bar 100% Cacao Unsweetened Chocolate Фото використання Premium Baking Bar 100% Cacao Unsweetened Chocolate
Фото товару Premium Baking Bar 100% Cacao Unsweetened Chocolate
Код: 3849

100% Cacao Unsweetened Chocolate, Шоколад для випічки, 113.5 г

Оцінка: 5 · 52 голоса · відгуків (0)
Товар не в наявності. Доставка товару недоступна. Перегляньте будь-ласка інші доступні товари нижче.
Шоколад:

Ghirardelli Шоколад для випічки 113.5 г

100% Cacao Unsweetened Chocolate, Шоколад для випічки, 113.5 г

Шоколад для випічки

Описание

  • Кошерный

Роскошный вкус и гладкая текстура шоколадной выпечки Ghirardelli Premium обеспечивают непревзойденное наслаждение. Мы отбираем высококачественные какао-бобы и обжариваем их до совершенства, чтобы создать насыщенное блаженство во рту.

Способ применения:

Что нужно для создания помадки Ghirardelli с арахисовым маслом

Рецепт внутри

Выход: 2 1/3 фунта помадки

  • 5 унций Ghirardelli 100% какао-несладкий шоколад для выпечки
  • Арахисовое масло
  • Жареный мед, ириски или соленый жареный арахис
  • Сгущенное молоко
  • сахар
  • Сливочное масло
  • Поваренная соль
  • Миниатюрный зефир
  • Экстракт ванили

Каждые 4 унции бар содержит 8 секций (½ унции. каждая)

2 секции = 1 унция.

Другие ингредиенты

Несладкий шоколад.

Может содержать орехи, молоко и сою.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Міжнародний код товару: 747599618284
Вага: 0.16 кг
prev-white
next-white