Thorne, Liver Cleanse, Очищення печінки 60 капсул

Код: 9459
Доставка:
Термін доставки з США 10-15 днів, орієнтовно до 14.12.2021.
Вайбер Телеграм Вотсап
Міжнародний код товару (UPC, ISBN, ASINs): 693749769026
Країна постачальник: United States (США)
Вага: 0.08 кг
Спосіб і термін доставки:
Нова Пошта Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні.
Укр Пошта Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1-2 дні. Львів, Чернівці, Луцьк 2-3 дні.
Кур'єрська доставка Термін доставки в м. Київ, Харків, Одесу, Дніпро 1 день. Львів, Чернівці, Луцьк 2 дні.
Спосіб оплати:
Онлайн (Visa, MasterCard) Оплата замовлення на сайті через Privat24, GPay, ApplePay, Visa, MasterCard без додаткової комісії. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок..
Передоплата за реквізитами Відправляємо реквізити розрахункового рахунку IBAN, карти в SMS та месседжери. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок..
Післяплата Оплата замовлення у відділенні Нової Пошти готівкою, карткою без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок..
Оплата кур'єру Оплата замовлення кур'єру Нової Пошти від 62 грн. готівкою або карткою (Master, Visa) без додаткової комісії за переказ коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок..
Відгуки: 0, рейтинг: 4.97, оцінок 29.

Thorne Research, Liver Cleanse 60 Capsules

Опис

  • Харчова добавка
  • Печінка/Детокс
  • Не містить глютену

Унікальна комбінація рослинних інгредієнтів, які синергетично підтримують роботу печінки.

Очищення печінки покращує вироблення і потік жовчі, оптимізуючи метаболізм та виведення речовин, які печінка детоксикує.* Використовуйте її для загальної підтримки печінки або як частину програми детоксикації.

Переваги

Печінка/Детокс

Для належної дезінтоксикації необхідна адекватна функція печінки. Ряд рослинних рослин продемонстрував свою здатність покращувати дезінтоксикаційну функцію печінки, а також посилювати печінковий вихід жовчі. Очищення печінки Торна - це унікальна ботанічна формула, яка може синергетично покращити роботу печінки. Ботанічні інгредієнти Liver Cleanse сприяють виробленню та надходженню жовчі, що допомагає оптимізувати метаболізм та виведення речовин, що детоксикуються печінкою. Очищення печінки особливо корисне під час комплексної програми детоксикації.

Перед початком програми детоксикації важливо досягти оптимальної роботи кишечника. Тому важливо включити формулу клітковини, таку як FiberMend Thorne, для підтримки виведення токсинів з організму шляхом зв’язування токсинів, що вивільняються в кишечник з печінки, та запобігання їх реабсорбції.

У печінці використовується двофазний метод детоксикації. У фазі I жиророзчинні речовини, включаючи токсини, перетворюються ферментами цитохрому р450 у проміжні речовини, які, хоча тепер вони більш розчинні у воді, ще не готові до виведення. Потім, у фазі II, проміжні речовини, що утворюються під час фази I, приєднуються до глутатіонової, сірчаної або метильної груп, що робить їх достатньо розчинними у воді для виведення з печінки з жовчю.

Рекомендований початок використання препарату для очищення печінки - приймати одну капсулу ввечері. Якщо показано додаткове очищення печінки, то добавки можна поступово збільшувати.

Рекомендоване використання

Приймайте по 1 капсулі один-три рази на день або відповідно до рекомендацій лікаря.

Інші інгредієнти

Капсула з гіпромелози (отримана з целюлози), лаурат кальцію, діоксид кремнію.

Цикорій ПЕ 3: 1. Arctium PE 4: 1. Концентрат Berberis Berberine HCI 85%. Силібум стандартизований до 65%силімарину.

Попередження

Не використовуйте цей продукт під час вагітності або годування груддю.

Очевидний тампер: Використовуйте лише у тому випадку, якщо флакон закритий. Зберігати щільно закритим у прохолодному сухому місці.

Склад:
Розмір порції: одна капсула
Одна капсула містить:Сума на порцію%Щоденна вартість
Екстракт цикорію (корінь) (Cichorium intybus)100 мг*
Екстракт лопуха (корінь) (Arctium lappa)100 мг*
Берберин HCI (з екстракту барбарису індійського) (корінь) (Berberis aristata)125 мг*
Екстракт розторопші чорної (плоди) (Silybum marianum)125 мг*
*Щоденна вартість (DV) не встановлена.
Зверніть, будь ласка, увагу.
Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Наразі відсутні