Фото товару Yoga Mat Detox Yoga Mat Cleaner Peaceful Lavender Фото складу Yoga Mat Detox Yoga Mat Cleaner Peaceful Lavender Фото використання Yoga Mat Detox Yoga Mat Cleaner Peaceful Lavender
Фото товару Yoga Mat Detox Yoga Mat Cleaner Peaceful Lavender

Asutra, Yoga Mat Detox Yoga Mat, Миючі засоби, 118 мг

Код: 9593
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
517 грн.
Термін доставки з США 7-10 днів, орієнтовно до 09.12.2022.
Актуально на: 29.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Миючі засоби:

Asutra Yoga Mat Detox Yoga Mat, Миючі засоби 118 мг

Asutra, Yoga Mat Detox Yoga Mat, Миючі засоби, 118 мг

Опис

  • Yoga Mat Cleaner
  • Animal Test Free 
  • Peta Vegan
  • All Natural Ingredients
  • Non-toxic & Eco-friendly
  • Not Tested on Animals
  • Paraben Free
  • Show Your Mat Some Love
  • Organic Lavender Essential Oil

Clean and refresh your mats and props with no slippery residue.

Використання

Shake well before using. Spray 3 times onto a damp clean cloth and wipe mat clean. For a deeper cleaning, liberally spray surface of mat. Let stand for 2 minutes. Gently scrub with damp cloth to remove dirt and wipe again with a clean cloth, air dry mat before rolling up.

Склад

Distilled water, lavandin extract, lavender essential oil*, saponified coconut oil*, olive oil*, jojoba oil*, witch hazel, hemp seed oil*, tea tree extract, tea tree essential oil*.

*Organic

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 856458008446
Вага: 0.21 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Little Ones Baby Bottle Dishwashing, Миючі засоби
489 грн.
Доставка
Natural Shower Gel Extra Gentle, Миючі засоби
765 грн.
Доставка
Natural Shower Gel Moisturize &, Миючі засоби
765 грн.
prev-white
next-white