Огляд Good State, Liquid Vitamin B12, 60 мл

Огляд Good State, Liquid Vitamin B12, 60 мл

Good State, Liquid Vitamin B12

  • Як одна з найбільш концентрованих форм рідких іонних мінералів на ринку, наші веганські добавки b12 легко засвоюються організмом. Ця формула забезпечує достатню кількість B12, невід’ємного вітаміну організму, який природним шляхом не виробляється в достатній кількості.
  • ЕКСКЛЮЗИВНА ФОРМУЛА ЕКСПЕРТІВ: наша дієтична добавка професійного рівня змішана з рідкою формою B12, вітаміном, який, як відомо, допомагає нормалізувати артеріальний тиск і стабілізувати роботу мозку та нервової системи.
  • НАТУРАЛЬНЕ ТА РІШЕННЯ ДЛЯ ВЕГАНІВ: наші рідкі добавки b12 є веганськими, не містять глютену та містять лише натуральні мінерали. Вони ніколи не містять жодних добавок і підходять для будь-якої дієти. Крім того, вони не містять цукру, штучних ароматизаторів, барвників, консервантів або побічних продуктів тваринного походження.
  • ЛЕГКИЙ ТА ШВИДКИЙ У ВИКОРИСТАННІ: ми зробили його простим у використанні, щоб ви могли забезпечити необхідне харчування своєму тілу. Для дорослих візьміть одну повну крапельницю, або 1 мл, і потримайте її під язиком протягом 20 секунд перед ковтанням. Ця пляшка містить приблизно 60 порцій веганського b12.
  • СТВОРЕНИЙ З ДЕРЖАВНОСТЮ: як деякі продукти можуть бути шкідливими для вас, так само можуть бути добавки. Тому ми ретельно відбираємо мінерали лише найвищої якості. Ми з гордістю повідомляємо, що всі наші продукти виробляються тут, у США.
Liquid Vitamin B12, Liquid Vitamin B12, 60 мл
1768 грн.
Доставка
prev-white
next-white