Способи та умови доставки вашого замовлення по Україні та ЄС

Термін та вартість доставки замовлення по Україні, додаткові умови ...

У відділення Нової Пошти

Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 60 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні

У поштомат Нової Пошти

Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 50 грн., від 1 до 2 днів по Україні

У відділення Укр Пошти

Доставка у відділення компанії УкрПошта по Україні. Форма оплати лише на рахунок IBAN. Вартість доставки від 28 грн., від 2 до 3 днів по Україні

Кур'єрська доставка по Україні

Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 80 грн., від 1 до 2 днів по Україні

Доставка по Україні

1. На час воєнного стану доставка по Україні здійснюється лише Новою Поштою або Укр Поштою.

2. Доставка іншими перевізниками узгоджується індивідуально.

3. Відвантаження товару здійснюється протягом 1-2 робочих днів після підтвердження замовлення з менеджером або за замовчуванням, якщо ви поставили галочку "не дзвонити"

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

prev-white
next-white