InterPlexus, Zinc Plus, Цинк Плюс, 60 капсул

Код: 117
Основне фото товара InterPlexus, Zinc Plus, Цинк Плюс, 60 капсул
(5)
Очікується надходження в продаж протягом місяця
Харчова добавка. Цинк високої біодоступності з біофлавоноїдами. Без ГМО - без допоміжних речовин. Вегетаріанська. Zinc Plus — це високобіологічно доступна композиція аскорбату цинку та біофлавоноїдів органічних цитрусових. Цей продукт без ще...
Міжнародний код товару: 766897258695
Вага: 0.05 кг

InterPlexus Цинк Плюс 60 капсул

InterPlexus, Zinc Plus, Цинк Плюс, 60 капсул

Опис

Zinc Plus — це високобіологічно доступна композиція аскорбату цинку та біофлавоноїдів органічних цитрусових. Цей продукт без ГМО містить 12 мг цинку на капсулу, а також 45 мг біофлавоноїдів. Ця формула підтримує імунну функцію та допомагає у відновленні та підтримці здорових тканин тіла.

Як працює Zinc Plus?

Формула Zinc Plus містить високоякісні поживні речовини та рослинні екстракти, які допомагають покращити імунну функцію та оптимізувати здоров’я тканин перед окислювальним стресом.

Добавки з Цинк Плюс:

Що показує дослідження та клінічне застосування:

Цинк (як аскорбат цинку)

Цинк є важливим мінералом, який у великій кількості міститься в продуктах тваринного походження, таких як яйця, м’ясо та морепродукти. Цей мінерал використовується в тисячах біохімічних шляхів в організмі. Зокрема, цинк є обов’язковим для модуляції запалення та імунної функції. Цинк є ключовим для правильного розвитку та функціонування імунної системи.

Цинк є кофактором у розвитку та виробництві важливих клітин Т-лімфоцитів, необхідних для здорової імунної відповіді. Цинк також необхідний для виробництва АФК (активних форм кисню), які допомагають імунній системі захищати організм від небезпечних патогенів. Серйозне порушення імунної функції спостерігається при станах дефіциту цинку.

Цинк також необхідний для захисту організму від дегенеративних захворювань, таких як ревматоїдний артрит, цукровий діабет і атеросклероз. Відвертий дефіцит цинку в розвинених країнах найчастіше спостерігається у людей похилого віку (до 30%) і сприяє підвищенню рівня дегенеративних захворювань у цих популяціях. Фактори способу життя, включаючи споживання їжі з високим вмістом фітатів і алкоголю, також можуть знизити рівень цинку в осіб будь-якого віку.

Також відомо, що дефіцит цинку порушує сперматогенез, знижує вироблення тестостерону, уповільнює ріст і уповільнює загоєння ран. Крім того, цинк необхідний для правильного формування еритроцитів.

Дефіцит цинку може призвести до збільшення захворюваності на рак, алергію та психічні захворювання, такі як депресія та шизофренія.

Вітамін С

Вітамін С необхідний для здорової структури та функціонування організму. Кілька масштабних проспективних когортних досліджень підтвердили кореляцію між статусом вітаміну С і нижчим ризиком смертності та серцево-судинних захворювань. Вітамін С необхідний для формування кісток, м'язів і хрящів. Крім того, вітамін С є важливим антиоксидантом, модулятором імунної системи та необхідним для синтезу нейромедіаторів. Вітамін С вважається «імуностимулятором», оскільки він стимулює активність імунних клітин проти патогенів. Вітамін С також пригнічує секрецію гістаміну тучними клітинами та знижує рівень гістаміну в крові, тим самим покращуючи симптоми алергії.

Органічний цитрусовий біофлавоноїдний комплекс – Citrus limon, Citrus sinensis, Citrus reticulata 

Флавоноїди — це поліфенольні рослинні хімікати, які зустрічаються в усьому рослинному світі, які мають різноманітні фізіологічні переваги. Цитрусові біофлавоноїди виділені саме з роду цитрусових.

Цитрусові біофлавоноїди є потужними сполуками з антимікробною та антиоксидантною дією. Було показано, що один цитрусовий біофлавоноїд, гесперидин, знижує циркулюючі рівні біомаркерів запалення та проатерогенних сполук в організмі людини. Дослідження неодноразово демонстрували, що біофлавоноїди як клас зменшують циркулюючі маркери запалення та захищають клітини людини від окислення та навіть від розвитку деяких видів раку та нейродегенеративних станів.

Що стосується імунної системи, відомо, що цитрусові біофлавоноїди також впливають на імунну систему. У клінічному дослідженні пацієнтів з вірусом гепатиту С було показано, що апельсиновий сік як джерело біофлавоноїдів допомагає організму захиститися від багатьох згубних наслідків цієї хронічної вірусної інфекції.

Використання

Приймати по 1 капсулі в день під час їжі або за вказівкою лікаря.

Склад

Целюлоза (з капсули), органічне рисове борошно, nu-mag і nu-flow. 

Молочні продукти без сої, яєць і глютену. 

Інформація про алергени: не виробляється з дріжджів, пшениці, глютену, сої, молока, яєць, риби, молюсків або інгредієнтів деревних горіхів. Виробляється на підприємстві GMP, яке обробляє інші інгредієнти, що містять ці алергени. 

Доповніть Факти
Розмір порції: 1 капсула
Порцій в упаковці: 60
 Сума на порцію% добової норми
Вітамін С (у вигляді аскорбату цинку)64 мг101%
Цинк (як аскорбат цинку)12 мг80%

Органічний цитрусовий біофлавоноїдний комплекс
у вигляді лимона (Citrus limon), апельсина
(Citrus sinensis та мандарина
(Citrus reticulata))

45 мг 
Добова норма (DV) не встановлена.
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 80 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Кур'єрська доставка (адресна)
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
(093) 887-53-95 support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
Цинк (Zinc)
Garden of Life, Vitamin Code RAW Zinc, Цинк, 60 капсул
(5)
701 грн.
Доставка
Добавки для підтримки Імунитету