Doctor's Best, SAM-e 400 mg, SAM-e подвійний сили, 30 таблеток

Код: 229
Основне фото товара Doctor's Best, SAM-e 400 mg, SAM-e подвійний сили, 30 таблеток
(5)

Doctor's Best SAM-e подвійний сили 30 таблеток

Doctor's Best, SAM-e 400 mg, SAM-e подвійний сили, 30 таблеток

Опис

Найкращий SAM-e від Doctor допомагає поповнити рівень SAM-e та покращити настрій. SAM-e (S-аденозил-L-метіонін) природним чином виробляється вашим організмом і допомагає підтримувати здорові емоції. Різні фактори, такі як дієта та старіння, можуть спричинити низький рівень SAM-e, змушуючи вас відчувати себе неврівноваженим і примхливим.

Доповнення SAM-e

Soloesse італійський SAM-e обробляється з отриманням найвищого доступного відсотка активної чистої форми S, S, яка допомагає опосередкувати біохімічну активність в організмі людини.

SAM-e і настрій і когнітивна функція

SAM-e допомагає полегшити ферментативну дію ДНК. Ці ферментативні дії необхідні для здорового перетворення нейромедіаторів, відповідальних за здорові емоції, таких як серотонін і дофамін. SAM-e також полегшує використання глутатіону, який покращує антиоксидантний захист організму і допомагає підтримувати рівень ацетилхоліну, необхідний для когнітивних функцій.

SAM-e та спільна функція

У клінічних випробуваннях було показано, що SAM-e сприяє підвищенню комфорту та рухливості суглобів, сприяючи синтезу протеогліканів, найважливіших компонентів сполучної тканини.

SAM-e та функція печінки

SAM-e допомагає підтримувати здоровий рівень глутатіону, критичного антиоксиданту, який допомагає захищатися від вільних радикалів. SAM-e діє як донор метилу у синтезі та утворенні фосфатидилхоліну та L-цистеїну, необхідних для підтримки здоров’я печінки.

Doctor's Best використовує тільки найвищу якість італійського Soloesse SAM-e, що забезпечує повільне та цілеспрямоване вивільнення для поліпшення толерантності до ШКТ та поглинання. Наш подвійний міцний SAM-e 400 містить 400 мг активного Soloesse SAM-e в кожній таблетці. Це гарантує, що ви отримаєте найпотужніший продукт SAM-e з найбільшим відсотком активної форми S, S на порцію.

Рекомендоване використання

Застосування для дорослих: приймати по 1 таблетці щодня між прийомами їжі або відповідно до рекомендацій лікаря, який поінформований про харчування. Не жуйте і не роздавлюйте таблетку.

Інші інгредієнти

Мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, безводний хлорид кальцію, силікат магнію, стеарат магнію, гідроксид магнію, депарафінований восковий шелак, гліцерин, кремнезем, аргінінова основа, альгінат натрію, оксид кальцію.

Попередження

Особи, які використовують антидепресанти, повинні проконсультуватися з лікарем, який їх призначив, перед використанням цього продукту. Особам, у яких діагностована біполярна хвороба або маніакальна депресія, слід уникати прийому SAMe. Не використовувати під час вагітності або годування груддю. У невеликого відсотка людей може викликати шлунково -кишковий дискомфорт.

Зберігати в сухому прохолодному місці.

Двомісна міцність SAM-e 400 запаяна у блістері для свіжості та стабільності.

Склад:
Розмір порції: 1 таблетка
Порцій в контейнері: 30
 Сума на порцію%Щоденна вартість
SAM-e (п-толуолсульфонат S-аденозилметионінсульфату)400 мг
† Денна цінність не встановлена.
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 80 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Кур'єрська доставка (адресна)
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
(093) 887-53-95 support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
S-Аденозил-L-метионін (S-Adenosyl-L-Methionine SAMe)
Alt: Now, SAMe 400 mg, SAMe 400 мг, 60 таблеток
(4.9)
2730 грн.
Доставка
SAM-e 400