Jarro-Dophilus Prenatal, Пренатальні пробіотики, 30 капсул

Код: 25435
Фото товару Jarro-Dophilus Prenatal, Пренатальні пробіотики, 30 капсул
Фото складу Jarro-Dophilus Prenatal, Пренатальні пробіотики, 30 капсул
Фото використання Jarro-Dophilus Prenatal, Пренатальні пробіотики, 30 капсул
Основне фото товара Jarro-Dophilus Prenatal, Пренатальні пробіотики, 30 капсул
(5)
2169 грн
Під замовлення
Термін доставлення з США 5-7 днів, орієнтовно до 28.07.2024, без передоплати
Охолодження не потрібне. 33 роки піонер пробіотиків з 1986 року. Пробіотик для вагітних. Підтримує здорову доношену вагітність. Гарантовано 6 мільярдів живих бактерій. З клінічно задокументованими штамами. Овочеві капсули з уповільненим вивільненням. Пробіотична ще...
Країна постачальник: United States (США)
Вага: 0.07 кг

Jarrow Formulas Пренатальні пробіотики 30 капсул

Jarro-Dophilus Prenatal, Пренатальні пробіотики, 30 капсул

Опис

Гарантія живих бактерій Формули пробіотиків Jarrow розроблені для забезпечення кількості живих пробіотичних бактерій і гарантуються датою найкращого використання, а не «часом виробництва». Jarro-Dophilus Prenatal підтримує здорову вагітність для матері та дитини. Ця унікальна формула містить чотири запатентовані, клінічно задокументовані вагінальні пробіотичні штами з домінуючих захисних видів бактерій, знайдених у здоровій вагінальній флорі; L. crispatus LbV 88, L. jensenii LbV 116, L. gasseri LbV 150N і L. rhamnosus LbV 96. Крім того, він містить клінічно задокументовані Bifidobacterium longum subsp. infantis M-63, пробіотичний штам, пов’язаний із покращенням росту новонароджених. Підтримує здоров’я кишечника та сечостатевої системи під час вагітності. Допомагає підтримувати здорову флору кишково-шлункового та сечостатевого трактів, а отже, здорову доношену вагітність і благополуччя немовляти. + Higher Survival у GIJarro-Dophilus Prenatal упакований у пляшку з осушувачем Activ-Vial із контрольованою вологістю, щоб допомогти підвищити стабільність пробіотиків. DRcaps (капсули з уповільненим вивільненням) допомагають забезпечити виживання життєздатних клітин шляхом мінімізації впливу шлункової кислоти. Штами мають значення: Клінічно задокументовані штами мають значення

Використання

Приймайте по 1 капсулі на день, запиваючи водою, бажано натщесерце, або приймайте за вказівкою кваліфікованого медичного працівника.

Композиція

Кукурудзяний крохмаль, альгінат натрію (похідний з водоростей), мальтодекстрин, фосфат кальцію, крохмаль тапіоки, сахароза та діоксид кремнію. Капсула DRcaps складається з гідроксипропілметилцелюлози. Без пшениці, глютену, сої, молочних продуктів, яєць, риби/молюсків або арахісу/горіхів.
Склад:
Розмір порції: 1 капсула
Кількість порцій в контейнері: 30
Кількість речовини у порції% добової норми
Загальна кількість пробіотиків Складається з таких штамів: Lactobacillus crispatus LbV 88 Lactobacillus jensenii LbV 116 Lactobacillus gasseri LbV 150N Lacticaseibacillus rhamnosus LbV 96 Bifidobacterium longum subsp. дитячий М-636 мільярдів життєздатних клітин (мінімум)
Мінімум 6 мільярдів життєздатних клітин на момент споживання за рекомендованих умов зберігання та протягом дати найкращого використання. Денна цінність не встановлена.
Умови доставлення
У відділення Нової Пошти
Доставлення замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставлення від 80 грн, термін доставлення від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставлення у поштомат Нова Пошта по Україні. Вартість доставлення від 70 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Доставлення кур'єром за адресою
Доставлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставлення від 100 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотний переказ коштів. Доставлення замовлення від 2000 грн нашим коштом.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
ViberTelegramInstagramWhatsappFacebookTwitter(093) 887-53-95support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
Пренатальні пробіотики (Probiotic Prenatal)