Transformation Enzymes, CalmZyme, Ферменти, 100 капсул

Код: 36478
Фото товару Transformation Enzymes, CalmZyme, Ферменти, 100 капсул
Фото складу Transformation Enzymes, CalmZyme, Ферменти, 100 капсул
Фото використання Transformation Enzymes, CalmZyme, Ферменти, 100 капсул
Основне фото товара Transformation Enzymes, CalmZyme, Ферменти, 100 капсул
(5)
1712 грн
Під замовлення
Термін доставлення з США 15-20 днів, орієнтовно до 03.08.2024, без передоплати
Наш стресовий спосіб життя іноді може включати нервозність і труднощі з концентрацією. Як випливає з назви, CalmZyme має заспокійливий ефект і допомагає уповільнити розумову балаканину ще...
Країна постачальник: United States (США)
Вага: 0.45 кг

Transformation Enzymes Ферменти 100 капсул

Transformation Enzymes, CalmZyme, Ферменти, 100 капсул

Опис

Наш стресовий спосіб життя іноді може включати нервозність і труднощі з концентрацією. Як випливає з назви, CalmZyme має заспокійливий ефект і допомагає уповільнити розумову балаканину для випадкового зняття стресу. Завдяки своїй здатності живити та зміцнювати нервову систему в цілому, ця формула ідеально підходить для природного управління стресом. Рослинні інгредієнти. На додаток до хмелю, тюбетейки та дикого салату, трав, відомих своїми заспокійливими властивостями, корінь валеріани є основним інгредієнтом цього повністю натурального засобу. вегетаріанський продукт. Підтримка нервової системи. Здоров’я нервової системи має вирішальне значення для підтримки руху м’язів, активації залоз, розумового функціонування та емоційних реакцій. Багато людей, які виснажені, насправді отримують енергію, приймаючи CalmZyme разом із ExcellZyme та/або GastroZyme, оскільки це забезпечує баланс. Суміш ферментів. Рослинні ферменти максимізують перетравлення поживних речовин, виробництво енергії та сприяють підтримці імунітету. Ферменти в цій формулі сприяють покращеній доставці рослинних інгредієнтів, а також додаткові ферменти для підтримки нервової системи. Користь для здоров’я: CalmZyme від Transformation — ідеальне натуральне рішення, яке не викликає звички, для підтримки здоров’я нервової системи та сприяння спокійному сну.

Офіційний сайт: https: //www.transformationenzymes.com

Інгредієнти

Розмір порції: 1 капсула Порції в упаковці: 100 Кількість на порцію / Запатентована суміш ферментів 38 мг / Амілаза 2‚500 DU / Протеаза 3‚600 HUT / Целюлаза 160 CU / Ліпаза 25 FIP / Корінь валеріани 150 мг / Хміль Стробіла (квітка) 77 мг / Тюбетейка (надземна частина) 75 мг / Дикий салат (лист) 25 мг / Денна норма не встановлена. Інші інгредієнти: целюлоза та вода.

Дозування

Приймайте одну (1) капсулу між прийомами їжі та/або перед сном. Приймайте з достатньою кількістю рідини. Використання може бути збільшено відповідно до індивідуальних потреб за вказівкою лікаря.

Запобіжні заходи

Зверніться до свого медичного працівника.

Умови доставлення
У відділення Нової Пошти
Доставлення замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставлення від 80 грн, термін доставлення від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставлення у поштомат Нова Пошта по Україні. Вартість доставлення від 70 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Доставлення кур'єром за адресою
Доставлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставлення від 100 грн, від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотний переказ коштів. Доставлення замовлення від 2000 грн нашим коштом.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставлення замовлення від 1000 грн нашим коштом.
ViberTelegramInstagramWhatsappFacebookTwitter(093) 887-53-95support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
Ферменти (Enzymes)
Transformation Enzymes, Protease IFC, Ферменти, 120 капсул
(5)
3836 грн
Доставлення
Transformation Enzymes, Probiotic, Пробіотики, 120 капсул
(5)
3621 грн
Доставлення