Primordia, Antrodia 440 mg, Гриби, 60 капсул

Код: 36868
Основне фото товара Primordia, Antrodia 440 mg, Гриби, 60 капсул
(5)
1926 грн.
Під замовлення
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 24.03.2024., без передоплати
Antrodia cinnamomea - це різновид лікарських грибів, які зустрічаються на Тайвані. Китайською мовою він широко відомий як «ню-чанг-чі», що означає «гриб дивної худоби». ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 851923008013
Вага: 0.23 кг

Primordia Гриби 60 капсул

Primordia, Antrodia 440 mg, Гриби, 60 капсул

Antrodia cinnamomea - це різновид лікарських грибів, які зустрічаються на Тайвані. Китайською мовою він широко відомий як «ню-чанг-чі», що означає «гриб дивної худоби».

Antrodia cinnamomea традиційно використовується в тайванській народній медицині через різні переваги для здоров’я, включаючи захист печінки, протизапальні властивості та потенціал боротьби з раком. Вважається, що він містить сполуки, які можуть допомогти зміцнити імунну систему та покращити загальний стан здоров’я.

Недавні дослідження показали, що Antrodia cinnamomea містить різноманітні біологічно активні сполуки, такі як полісахариди, тритерпеноїди та стероїди типу ергостану, які можуть відповідати за його терапевтичні властивості. Деякі дослідження показали, що Antrodia cinnamomea може мати потенціал як природне лікування раку, захворювань печінки та інших хронічних захворювань.

Однак необхідні додаткові дослідження, щоб повністю зрозуміти потенційну користь Antrodia cinnamomea для здоров’я та визначити оптимальні дозування та форми для терапевтичного використання. Як і з будь-якою трав’яною або дієтичною добавкою, важливо поговорити з медичним працівником перед використанням Antrodia cinnamomea, особливо якщо у вас є якісь основні захворювання або ви приймаєте інші ліки.

Спосіб прийому: Приймайте по 1 капсулі 2-3 рази на день або за вказівкою лікаря. Для досягнення найкращих результатів приймайте постійно. Ми завжди використовуємо вегетаріанські капсули без наповнювачів, барвників та інших інгредієнтів; тільки чисті гриби! Надійно та перевірено: у Primordia ми вживаємо заходів, щоб гарантувати, що наші продукти виготовляються за найвищими стандартами. Ми вирощуємо, культивуємо та інкапсулюємо наші добавки на наших власних підприємствах, сертифікованих cGMP, без використання будь-яких хімічних добрив, пестицидів чи інших штучних речовин
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 80 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Кур'єрська доставка (адресна)
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
(093) 887-53-95 support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
Гриби (Mushroom Supplement)
Alt: Primaforce, PeakO2 Workout, Гриби, 120 г
(5)
1121 грн.
Доставка
Alt: Fungi Perfecti, MyCommunity, Гриби, 120 капсул
(5)
3510 грн.
Доставка