Огляд Life Extension, ArthroMax Elite, Підтримка суглобів, 30 таблеток

Огляд Life Extension, ArthroMax Elite, Підтримка суглобів, 30 таблеток

Life Extension, ArthroMax Elite

Сприяє здоров’ю суглобів і хрящів! Проблеми зі здоров’ям і рухливістю суглобів щодня стосуються мільйонів американців. Запалення відіграє важливу роль у комфорті суглобів‚ і може вплинути на свободу рухів і загальне здоров’я сполучної тканини. ArthroMax Herbal — це унікальна формула, яка поєднує в собі три потужні, повністю натуральні трав’яні екстракти для підтримки здорової запальної реакції організму, підтримки здоров’я сполучної хрящової тканини та сприяння легкому, комфортному функціонуванню суглобів.

  • MFG # 02138
  • Номер UPC 737870213833
Офіційний сайт: https://www.lifeextension.com

Розмір порції: 1 вегетаріанська таблеткаКількість на порцію / Запатентована суміш Mobile-Ease 650 мг /
Екстракт китайської тюбетейки (корінь), екстракт білої шовковиці (корінь і/або кора кореня)», екстракт деревини (серцевина) [забезпечує байкалін, катехіни, мальберрозид А] Добова норма не встановлена. Інші інгредієнти: карбонат кальцію, мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, кроскармелоза натрію, рослинний стеарат, діоксид кремнію, гідроксипропілметилцелюлоза, гліцерин, мальтодекстрин. Без ГМО.

Приймайте по одній (1) таблетці щодня з їжею або без їжі або за рекомендацією лікаря.

Прочитайте всю етикетку та уважно дотримуйтеся вказівок перед використанням. Перед використанням проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви приймаєте ліки або маєте захворювання. Не використовуйте, якщо ви вагітні, годуєте грудьми або молодше 18 років. Зберігайте щільно закритими в прохолодному місці. Сухе місце. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не перевищувати рекомендовану дозу. Не купувати, якщо зовнішнє ущільнення зламано або пошкоджено.

  • Без ГМО
ArthroMax Elite, Підтримка суглобів, 30 таблеток
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 1
Доставка
1275 грн.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

prev-white
next-white