Огляд Glucosamine Sulfate 750 mg, Глюкозамін Сульфат, 60 капсул

Огляд Glucosamine Sulfate 750 mg, Глюкозамін Сульфат, 60 капсул

Life Extension, Glucosamine Sulfate 750 mg

Глюкозамін сульфат 750 мг сприяє здоров'ю суглобів.

Розмір порції: 1 капсула Кількість на порцію/
калію (з хлориду калію) 140 мг/ 3%
глюкозаміну сульфату (з глюкозаміну сульфату 2 KCl) 750 мг/
добова норма не встановлена. Інші інгредієнти: желатин (капсула), стеаринова кислота, діоксид кремнію. Містять молюсків (креветки, краби). Без глютену
, без ГМО

Приймайте одну (1) капсулу щодня з їжею або за рекомендацією лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей. Не перевищуйте рекомендовану дозу. Не купуйте, якщо зовнішнє ущільнення зламано або пошкоджено. При використанні харчових добавок проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви проходите лікування від захворювання, якщо ви вагітні або годуєте грудьми. Зберігати щільно закритим у прохолодному‚ сухому місці. Містить: Молюски (креветки‚ краби)

  • Не містить глютену
  • Без ГМО
Glucosamine Sulfate 750 mg, Глюкозамін Сульфат, 60 капсул
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 1
Доставка
758 грн.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

prev-white
next-white