Огляд Life Extension, Спеціалізовані пророзчинні медіатори, 30 капсул

Огляд Life Extension, Спеціалізовані пророзчинні медіатори, 30 капсул

Life Extension, Pro-Resolving Mediators

Допомагає підтримувати здорову постзапальну реакцію для здоров’я всього тіла! У цій формулі використовуються попередники SPM з морської нафти для сприяння природному очищенню клітинного сміття, підтримки здорового балансу цитокінових сполук і підтримки здорового омолодження тканин.

Розмір порції: 1 м’яка гельКількість на порцію / Калорії 5
Загальний жир 0,5 г / 0,01%
холестерину Концентрат морських ліпідів 500 мг /
[Забезпечує 300 мкг пророзчинних медіаторів, включаючи 18-гідроксіейкозапентаєнову кислоту (18-HEPE)‚ 17-гідроксидокозагексаєнову кислоту (17-HDHA) )‚ та 14-гідроксидокозагексаєнова кислота (14-HDHA)] Добова норма не встановлена. Інші інгредієнти: концентрат високоочищеної морської олії (кальмари, анчоуси, сардини, оселедець, скумбрія), желатин, оливкова олія, гліцерин, очищена вода, лимон аромат‚ змішані токофероли. Без ГМО.

Приймайте по одній (1) м’якій капсулі щодня з їжею або без їжі або за рекомендацією лікаря.

Прочитайте всю етикетку та уважно дотримуйтесь інструкцій перед використанням. Зберігайте щільно закритими в прохолодному‚ сухому місці. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Не перевищуйте рекомендовану дозу. Не купуйте, якщо зовнішнє ущільнення зламано або пошкоджено. Під час використання харчових продуктів добавки‚ будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви проходите лікування від захворювання, якщо ви вагітні чи годуєте грудьми.

  • Без ГМО
Спеціалізовані пророзчинні медіатори
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 14
Доставка
1201 грн.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

prev-white
next-white