Огляд Global Healing, Activated B12 5000 mcg, 59 мл

Огляд Global Healing, Activated B12 5000 mcg, 59 мл

Global Healing Center, Activated B12 5000 mcg

  • Найпотужніший органічний B12 USDA - наша суміш B12 метилкобаламіну, аденозилкобаламіну та гідроксокобаламіну сертифікована USDA Organic і є однією з найбільш чистих, активних і засвоюваних комбінацій вітаміну B12, доступних на ринку.
  • Відчуйте результати швидше - наша суміш вітаміну B12 краще засвоюється та використовується ефективніше, ніж інші форми B12, завдяки своїй рідкій природі. Просто беріть повну крапельницю під язик щоранку!
  • Без штучних барвників і ароматизаторів - наша безпечна для веганів формула також не містить глютену, сої, молочних продуктів, ГМО, горіхів, цукру, штучних ароматизаторів, синтетичних барвників і токсичних наповнювачів. Безпечний для всіх дієт!
  • Легко, натурально, смачно - використання нами повністю натуральних інгредієнтів із простим дозуванням дозволяє легко отримати енергію, яка потрібна вашому організму! Органічний рослинний гліцерин надає нашій суміші Tri-Blend B12 злегка солодкуватий смак без додавання цукру чи ароматизаторів.
  • Неперевершена якість. На відміну від інших брендів, які лише закуповують загальні інгредієнти та продають їх за нижчими цінами, ми виробляємо все на нашому власному сучасному підприємстві, сертифікованому cGMP, прямо тут, у США, у Феніксі, штат Арізона, щоб забезпечити найвищу якість та потенції.
Activated B12 5000 mcg, Activated B12 5000 mcg, 59 мл
2168 грн.
Доставка
prev-white
next-white