Огляд на Force Factor, NAC 600 mg, НАК 600, 200 капсул

Force Factor, Fundamentals NAC 600 mg

Огляд на Force Factor, NAC 600 mg, НАК 600, 200 капсул

Force Factor, Fundamentals NAC 600 mg

Опис

підтримка:

Ефективний антиоксидантний захист

Вільні радикали та окислювачі є побічними продуктами метаболізму клітин, які часто погіршуються такими факторами, як неправильне харчування, забруднення навколишнього середовища, стрес і навіть інтенсивні фізичні вправи. Занадто багато вільних радикалів у вашому тілі може накопичуватися з часом і призводити до окислювального стресу, який може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Антиоксиданти борються з окислювальним стресом. Хоча ваше тіло може виробляти антиоксиданти природним шляхом, вони ідеально постачаються з харчовими продуктами та добавками, такими як N-ацетил-L-цистеїн (NAC).

NAC є потужним антиоксидантом і важливою амінокислотою, яка підтримує різноманітні біологічні процеси. На відміну від інших антиоксидантів, таких як вітаміни С і Е, NAC допомагає вашому організму відновлювати глутатіон, найпотужніший природний антиоксидант. Підвищуючи рівень глутатіону, NAC допомагає зміцнити вашу імунну систему та забезпечує більший захист від вільних радикалів і окислювального стресу.

Кожна з цих капсул містить 600 мг NAC - клінічно вивчену дозу цієї сильнодіючої сполуки - призначену для максимального впливу та реальних результатів.

Фундаментальне укладання

Усі формули Force Factor Fundamentals були розроблені для поєднання разом, а також з будь-якими іншими добавками в нашій повній лінійці преміальних продуктів для здоров’я та здоров’я.

Unleash Your Potential

Головними елементами доброго здоров’я й самопочуття є інгредієнти, що мають виняткові корисні властивості — потужні сполуки, застосовувані самі по собі чи в поєднанні, що є основою поживних продуктів преміальної якості й допомагають нам вести більш продуктивне життя.

Кожний засіб Force Factor Fundamentals — чи то для вирішення певних проблем, чи для компенсації конкретного дефіциту, а чи для підсилення наявних властивостей організму — було розроблено із застосуванням таких же жорстких стандартів та вимог наукової обґрунтованості як і наші комплексні добавки для підвищення продуктивності.

При виборі добавок має значення дозування. Якщо інгредієнти не включені в рівнях, підтверджених наукою, ви витрачаєте час і гроші. Добавки Force Factor містять обґрунтовані дози ключових компонентів, які дають потужні результати, даючи вам саме те, чого ви хочете, і нічого з того, чого ви не хочете.

Кожен продукт серії Fundamentals спеціально розроблено для поєднання з повною лінійкою добавок Force Factor преміальної якості, що допоможуть вам досягти цілей і повністю розкрити свій потенціал (Unleash Your Potential).

Рекомендації із застосування

Приймати по 1 капсулі на день під час їди.

Інші інгредієнти

гіпромелоза, стеарат магнію рослинного походження, діоксид кремнію.

Інгредієнти, яким можна довіряти: Без штучних барвників, штучних ароматизаторів, без желатину, цукру, без штучних підсолоджувачів, без консервантів.

Попередження про алергени. Виробляється на обладнанні, яке може переробляти продукти, що містять молоко, яйця, сої, пшеницю, молюски, рибу, деревні горіхи, арахіс, кунжут.

Попередження

Застереження. Застосовувати тільки згідно з інструкцією. Перед застосуванням під час вагітності, грудного вигодовування, у разі наявності захворювання або прийому рецептурних препаратів слід проконсультуватися з медичним працівником. Зберігати в сухому прохолодному місці. Захищати від впливу високих температур, світла та вологи.

Зберігати в недоступному для дітей місці. Тільки для дорослих.

Поживна цінність
Розмір порції: 1 веганська капсула
Порцій в упаковці: 200
 Кількість в 1 порції% від добової норми
N-ацетил-L-цистеїн600 мг*
* Добову норму не визначено.
Alt: Force Factor, NAC 600 mg, НАК 600, 200 капсул
(5)
1263 грн.
В наявності