Palmitoylethanolamide PEA, Пальмітоілетаноламід ПЕА

Пальмітоілетаноламід ПЕА, Palmitoylethanolamide PEA Пальмітое ...

Young Nutraceuticals, Mirica Advanced, Міріка, 60 капсул
(5)
3244 грн
У наявності
Young Nutraceuticals, Mirica, Міріка, 60 капсул
(5)
2402 грн
Доставлення
Young Nutraceuticals, Mirica, Міріка, 120 капсул
(5)
3692 грн
Доставлення
Vegan Turmeric Gummies Peach, Пальмітоілетаноламід ПЕА, 120 та...
(5)
1117 грн
Доставлення
Liquid Morning Multivitamin + Hair, Пальмітоілетаноламід ПЕА, ...
(5)
3255 грн
Доставлення
Prevail Pre-Workout Primer Peach Mango, Пальмітоілетаноламід П...
(5)
1952 грн
Доставлення
Vitamin D3 High Potency, Пальмітоілетаноламід ПЕА, 60 Vegetari...
(5)
789 грн
Доставлення
Durk Pearson & Sandy Shaw FastBlast, Пальмітоілетаноламід ...
(5)
2633 грн
Доставлення
1
Показати ще
Про існування ацилетаноламідів (АЕ) у мозку ссавців відомо протягом десятиліть. Серед побічних ефектів пальмітоілетаноламід (PEA) у великій кількості міститься в центральній нервовій системі (ЦНС) і помітно виробляється нейронами та гліальними клітинами. 

Антигіпералгетичні та нейропротекторні властивості ПЕА в основному пов’язані зі зменшенням збудження нейронів і контролем запалення. Зростаюча кількість доказів свідчить про те, що PEA може бути нейропротекторним під час нейродегенеративних захворювань ЦНС. 

Досягнення в розумінні фізіології та фармакології PEA посилили його інтерес як корисного біологічного інструменту для лікування захворювань. Кілька швидких негеномних і відстрочених геномних механізмів дії були ідентифіковані для PEA як рецептора, що активується проліфератором пероксисом (PPAR)-α. 

По-перше, ранній молекулярний контроль, через відкриття Ca(+2)-активованих проміжних та/або великих K(+) каналів провідності, призводить до швидкої гіперполяризації нейронів. Це посилюється збільшенням внутрішніх струмів Cl(-) через модуляцію рецептора гамма-аміномасляної кислоти А та десенсибілізацією транзиторного рецепторного потенційного каналу типу V1. Крім того, механізм, опосередкований транскрипцією генів, підтримує довгострокові протизапальні ефекти, зменшуючи експресію прозапальних ферментів і збільшуючи синтез нейростероїдів. 

Загалом, інтеграція цих різних способів дії дозволяє PEA здійснювати негайний і тривалий ефективний контроль у передачі сигналів нейронів або на запальний процес, або на збудливість нейронів, підтримуючи клітинний гомеостаз.