Palmitoylethanolamide PEA, Пальмітоілетаноламід ПЕА

Пальмітоілетаноламід ПЕА, Palmitoylethanolamide PEA. Придбати в Україні ⏩ Наявність, аб...

Alt: Young Nutraceuticals, Mirica Advanced, Міріка, 60 капсул
(5)
3018 грн.
В наявності
Alt: Young Nutraceuticals, Mirica, Міріка, 60 капсул
(5)
1684 грн.
Доставка
Alt: Lake Avenue, PEA & Glucosamine Sulfate, ПЕА, 360 капсул
(5)
1933 грн.
Закінчився
Alt: Young Nutraceuticals, Mirica, Міріка, 120 капсул
(5)
3434 грн.
Доставка
Про існування ацилетаноламідів (АЕ) у мозку ссавців відомо протягом десятиліть. Серед побічних ефектів пальмітоілетаноламід (PEA) у великій кількості міститься в центральній нервовій системі (ЦНС) і помітно виробляється нейронами та гліальними клітинами. 

Антигіпералгетичні та нейропротекторні властивості ПЕА в основному пов’язані зі зменшенням збудження нейронів і контролем запалення. Зростаюча кількість доказів свідчить про те, що PEA може бути нейропротекторним під час нейродегенеративних захворювань ЦНС. 

Досягнення в розумінні фізіології та фармакології PEA посилили його інтерес як корисного біологічного інструменту для лікування захворювань. Кілька швидких негеномних і відстрочених геномних механізмів дії були ідентифіковані для PEA як рецептора, що активується проліфератором пероксисом (PPAR)-α. 

По-перше, ранній молекулярний контроль, через відкриття Ca(+2)-активованих проміжних та/або великих K(+) каналів провідності, призводить до швидкої гіперполяризації нейронів. Це посилюється збільшенням внутрішніх струмів Cl(-) через модуляцію рецептора гамма-аміномасляної кислоти А та десенсибілізацією транзиторного рецепторного потенційного каналу типу V1. Крім того, механізм, опосередкований транскрипцією генів, підтримує довгострокові протизапальні ефекти, зменшуючи експресію прозапальних ферментів і збільшуючи синтез нейростероїдів. 

Загалом, інтеграція цих різних способів дії дозволяє PEA здійснювати негайний і тривалий ефективний контроль у передачі сигналів нейронів або на запальний процес, або на збудливість нейронів, підтримуючи клітинний гомеостаз.