Revgenetics, Fisetin, Фізетин, 60 капсул

Код: 21387
Основне фото товара Revgenetics, Fisetin, Фізетин, 60 капсул
(5)
3518 грн.
В наявності 1 шт.
Термін придатності до 30.03.2025
Товар відправимо 15.04.2024
Для чого призначений SENOLYTICS 250: Fisetin 250? Ми робимо це доступним для загального здоров’я. Як дієтична добавка, ми не висуваємо жодних медичних претензій, ми лише гарантуємо чистоту, ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 688099877118
Вага: 0.27 кг

Revgenetics Фізетин 60 капсул

Revgenetics, Fisetin, Фізетин, 60 капсул

Для чого призначений SENOLYTICS 250: Fisetin 250? Ми робимо це доступним для загального здоров’я. Як дієтична добавка, ми не висуваємо жодних медичних претензій, ми лише гарантуємо чистоту, щоб ви мали найкращу доступну добавку. FDA:  

*Ці заяви не були оцінені Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування чи профілактики будь-яких захворювань. 

Дослідження фізетину на тваринах. Позитивний вплив фізетину продемонстрував покращення здоров’я та тривалості життя тварин*. Було також показано, що фізетин підтримує довготривалу пам’ять і когнітивні здібності*. 

Чи добавка Pure Fisetin допоможе мені жити довше? У той час як добавки Fisetin подовжували здоров’я та тривалість життя тварин* (Прочитайте дослідження Fisetin на PubMed). Це також вірно для людей, які не просто хочуть жити довше, а хочуть жити краще. Ми віримо, що Senolytics 250 є однією з дієтичних добавок, яка обіцяє зберегти ваш зовнішній вигляд і чудове самопочуття.

Що таке сенолітик? Сенолітики допомагають знищувати старі та погані клітини в організмі. Ці клітини викликають зморшки, крадуть енергію ваших м’язів і загальний стан здоров’я. Це так звані старіючі клітини. 

Під час клінічного випробування тваринам давали добавки фізетину як втручання в пізній період життя (приблизно до віку людини від 56 до 69 років у дуже приблизних відносних значеннях). Мета цього випробування полягала в тому, щоб подовжити їх термін служби, і випробування було успішним.

Інформація, отримана в результаті дослідження, є багатообіцяючою на тваринах, але ми не знаємо, як вона діятиме на людях. Оскільки немає клінічних досліджень на людях, ми пропонуємо цей продукт для загальної користі для здоров’я.

Придбайте Fisetin 250 і скористайтеся перевагами нашої високої чистоти вже сьогодні. Продукт є рослинним і не містить інгредієнтів, що відпускаються за рецептом. *Це твердження не було оцінено Управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і медикаментів. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування чи профілактики будь-яких захворювань.

Senolytics 250 250 мг - чистий фізетин: цей продукт містить лише два інгредієнти: природний екстрагований фізетин із культивованого Rhus Succedanea та HPMC, і все. Вегетаріанські капсули виготовлені з HPMC.

Які природні сполуки фізетин переміг своєю сенолітичною активністю? Фізетин переміг такі сполуки: 

Фізетин переміг... Ресвератрол, лютеолін, рутин, EGCG, куркумін, перфенідон, аапегенін, мірицетин, катехін і кверцетин.

RevGenetics довіряють Тисячі й тисячі задоволених відгуків клієнтів (клацніть, щоб побачити відгуки реальних клієнтів!), ви знаєте, що ми можемо надати якісний продукт. На ваше замовлення також поширюється наша 30-денна гарантія повернення грошей. Придбайте чистий ресвератрол сьогодні. 

Ваша сьогоднішня покупка забезпечена нашою власною 30-денною гарантією повернення грошей. Для продажу цього продукту не потрібен рецепт або схвалення лікаря. Продукт є рослинною дієтичною добавкою і не містить інгредієнтів, що відпускаються за рецептом.

Перевірено RevGenetics на безпеку: коли ви збираєтеся купувати чисті інгредієнти від будь-якої компанії, пам’ятайте, що FDA дозволяє тестування без партії, і це дозволяє багатьом виробникам пропускати тестування на безпеку імпортних матеріалів, таких як фізетин або ресвератрол. Ми вважаємо, що така практика може бути небезпечною, і ми не робимо цього самі. 

Ліки: ці ліки не для дітей. Не можна приймати під час вагітності. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо приймаєте будь-які ліки разом із фізетином, оскільки це може зробити ліки більш ефективними або діяти довше. Зверніться до лікаря, якщо ви відчуваєте будь-які негативні побічні ефекти.

Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 80 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Кур'єрська доставка (адресна)
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
(093) 887-53-95 support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
Фізетин (Fisetin)
Alt: HumanX, Fisetin 500 mg, Фізетин, 30 капсул
(5)
2489 грн.
Доставка