Fisetin, Фізетин

Фізетин, Fisetin Фізетин є одним з найбільш глибоко досліджен ...

Revgenetics, Fisetin, Фізетин, 60 капсул
(5)
3602 грн
У наявності
HumanX, Fisetin 500 mg, Фізетин, 30 капсул
(5)
2548 грн
Доставлення
ProHealth Longevity, Pure Fisetin 250 mg, Фізетин, 60 капсул
(5)
3064 грн
Доставлення
Nutricost, Fisetin 100 mg, Фізетин, 60 капсул
(5)
   
Відсутній товар

Фізетин є одним з найбільш глибоко досліджених флавоноїдів.

1 Технічно фізетин — це молекула флавонолу, подібна до тих, що містяться в темному шоколаді та какао. Фізетин міститься в невеликих кількостях, зокрема, у фруктах та овочах. 

Безумовно, найбільший вміст має полуниця, за нею йдуть яблука. Кількість фізетину приблизно в п’ять разів перевищує рівень, який міститься в яблуках, і, як правило, більш ніж у тридцять разів більше, ніж у манго, ківі, винограді, помідорах, цибулі, огірках і різних горіхах. 

Однак кількість цього фізетину в цих продуктах недостатня для забезпечення кількості фізетину, що міститься в харчових добавках. Орієнтовна добова норма споживання фізетину в Японії становить 0,4 мг на добу. Добова рекомендована доза фізетину як харчової добавки становить 100 мг на добу. 

Користь фізетину для здоров'я

У поєднанні з іншими джерелами флавоноїдів, такими як кверцетин, ресвератрол та екстракт виноградних кісточок, фізетин надає безліч корисних ефектів. У центрі уваги цієї статті буде унікальний вплив фізетину на здоров’я мозку, пізнання та пам’ять. 

Фізетин сприяє здоров'ю мозку шляхом:

Велика частина досліджень фізетину щодо здоров’я мозку була проведена в престижному Інституті біологічних досліджень Солка в Сан-Дієго і зосереджена на фізетині як «ноотропному» та «нейротрофному факторі». Термін ноотроп - це речовина, яка може покращувати пам'ять і роботу мозку. Кілька інших природних сполук, які надають цей ефект, включають екстракт левової гриви, PQQ з CoQ10, ресвератрол і куркумін. 

Фізетин відрізняє його дія як нейротрофічний фактор. Ці види сполук підтримують виживання, диференціювання та функціональне підтримання клітин мозку. Іншими словами, фізетин дещо відрізняється тим, що крім того, що допомагає клітинам мозку краще функціонувати; Будучи нейротрофіком, фізетин відіграє роль у покращенні того, що відомо як «пластичність мозку».

Пластичність мозку відноситься до здатності мозку реагувати на розробку нових або відновлених мозкових схем. Пластичність мозку важлива для правильної роботи таких функцій мозку, як навчання та пам’ять. Таким чином, діючи як нейротрофик для покращення пластичності мозку, фізетин здатний фактично призвести до формування покращених мозкових схем і сигнальних шляхів, пов’язаних з функцією довготривалої пам’яті.

З усіх флавоноїдів, випробуваних на повному спектрі тваринних моделей щодо вікових змін мозку, було показано, що ефективні лише фізетин і пов’язаний з ним незначний флавонол.2

Як діє Fisetin?

Фізетин може перетинати гематоенцефалічний бар’єр і працювати за допомогою дуже складного набору механізмів, щоб викликати його дію як ноотропний і нейротрофічний агент. І знову ж таки, дії фізетину дещо відрізняються від інших сполук, але він має багато дій з іншими флавоноїдами. Наприклад, фізетин поділяє деякі властивості проти старіння з ресвератролом. Це також ефективний сенолітичний засіб, що означає, що він допомагає тілу та мозку позбутися старих клітин, щоб створити ефект «обрізання», дозволяючи здоровим клітинам процвітати або замінювати старі клітини. У цій якості фізетин має приблизно вдвічі більший ефект, ніж кверцетин. 

Як і інші флавоноїди, фізетин також збільшує вироблення глутатіону, ключового антиоксиданту та детоксикуючого агента в наших клітинах. Підвищення рівня глутатіону в мозку дає всілякі переваги, оскільки мозок краще захищається від пошкоджень і має вищі рівні клітинної енергії.2

Однією з важливих дій фізетину є активація так званого шляху ERK.3 ERK означає «кінази, що регулюються позаклітинним сигналом». Позаклітинний означає поза клітиною, а кінази відносяться до класу ферментів. ERK - це коли щось поза клітиною сигналізує всередині клітини про активацію ферментів кінази. 

Фізетин допомагає клітинам мозку почати виробляти білки, які мають вирішальне значення для структури та функціонування клітин мозку, особливо в комунікаційних з’єднаннях, відомих як синапси між клітинами. Він також зменшує різні маркери запалення в синаптичних зв’язках.

Активуючи шлях ERK, фізетин може покращити структуру та функцію клітин мозку. Це означає покращення пізнання та пам’яті. Цей ефект неодноразово демонструвався в доклінічних дослідженнях.2,3

Яка рекомендація щодо дозування фізетину?

Існують лише два дослідження на людях із застосуванням фізетину, і в обох використовувалася добова доза 100 мг.5,6. Ця доза була розрахована на основі значної кількості даних на тваринах, що показують ефективність та безпеку, що дозволяє розраховувати дозу для людей на основі харчових продуктів і ліків США. Рекомендації адміністрування.