Metagenics, Cenitol, Ценітол, 222 г

Код: 21494
Основне фото товара Metagenics, Cenitol, Ценітол, 222 г
(5)
3185 грн.
В наявності 2 шт.
Термін придатності до 30.11.2025
Товар відправимо 23.04.2024
Cenitol сприяє посиленню клітинної передачі сигналів, регулює показники цукру, підвищує інсулінову чутливість організму. Підтримує роботу нервової системи, покращує сон і настрій, допомагає знизити рівень тривожності ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 755571013279
Вага: 0.09 кг

Metagenics Ценітол 222 г

Metagenics, Cenitol, Ценітол, 222 г

Опис

Cenitol сприяє посиленню клітинної передачі сигналів, регулює показники цукру, підвищує інсулінову чутливість організму. Підтримує роботу нервової системи, покращує сон і настрій, допомагає знизити рівень тривожності та занепокоєння, має антидепресантний ефект. Cenitol підтримує здоровий настрій і загальне функціонування нервової системи за рахунок інозиту - важливого природного компонента клітинних мембран. Також містить магній у формі амінакислоти, що повністю прореагував хелату, призначеного для посиленої підтримки.

MetagenicsCenitol підтримує загальне здорове функціонування нервової системи за рахунок інозиту, важливого природного компонента клітинних мембран. мозку.Cenitol також поставляє магній у формі повністю прореагував амінокислотного хелату для підтримки нервової системи. Ці два додаткові інгредієнти поставляються у вигляді порошку для полегшення доставки та підвищення гнучкості дозування.Попередження: Якщо ви вагітні, годуєте грудьми або приймаєте ліки, у тому числі літій, перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Не використовуйте, якщо захисна пломба відсутня або зламана.Примітки: Цей продукт не містить ГМО та глютена. Зберігати щільно закритим у сухому прохолодному місці.Інші інгредієнти: целюлоза.Рекомендації щодо застосування: змішуйте приблизно одну мірну ложку (7,4 г) з водою або соком від одного до трьох разів на день або за вказівкою лікаря.
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 80 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Кур'єрська доставка (адресна)
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
Viber Telegram Instagram Whatsapp Facebook Twitter (093) 887-53-95 support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
3 тижні, 6 днів
elena
Доставили за 17 днів, все добре
Підтримка мозку (Memory Focus Brain)
Onnit, Alpha Brain Instant, Альфа Брейн, 108 г
(5)
2753 грн.
Доставка
Quincy Bioscience, Prevagen, Преваген, 30 капсул
(5)
2651 грн.
Доставка