Фото товару Hydrangea Root Фото складу Hydrangea Root Фото використання Hydrangea Root
Фото товару Hydrangea Root
Код: 22675

Nature's Answer, Hydrangea Root, Корінь Гортензії, 30 мл

Оцінка: 5 · 11 голос · відгуків (0)
550 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 20.12.2022.
Актуально на: 30.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Корінь Гортензії:

Nature's Answer Корінь Гортензії 30 мл

Nature's Answer, Hydrangea Root, Корінь Гортензії, 30 мл

Корінь Гортензії
  • Рідкий екстракт (1:1)
  • Гортензія деревоподібна
  • Сприяє здоров'ю сечовивідних шляхів
  • Цілісно збалансований

Органічні спиртові екстракти Nature's Answer виробляються з використанням спирту, води і кокосового гліцерину з використанням нашого запатентованого процесу холодної біохелатної екстракції, в результаті чого виходить холістично збалансований стандартизований екстракт. Рідкі екстракти всмоктуються швидше, ніж таблетки або капсули, і .Holistically Balanced гарантує, що компоненти екстракту перебувають у тих самих синергічних співвідношеннях, що у рослині.

Напрями

Добре струсити. Як харчову добавку приймайте 1-2 мл (приблизно 28-56 крапель) 3 рази на день, запиваючи невеликою кількістю води.

* Ці твердження не були оцінені Управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яким захворюванням.


Склад:Розмір порції: 2 мл (приблизно 56 крапель)Порцій в упаковці: 15Кількість на порцію% Денна вартістьРідкий екстракт кореня гортензії (1: 1)2000 мгДобова доза не визначена.Інші інгредієнти: очищена вода, кокосовий гліцерин, 1 органічного спирту. Попередження
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 083000003585
Вага: 0.09 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
prev-white
next-white