Opti-Nutra, Mind Lab Pro, Мінд Лаб Про 60 капсул

Фото товару Mind Lab Pro Universal Nootropic 60 Capsules
Фото складу Mind Lab Pro Universal Nootropic 60 Capsules
Фото використання Mind Lab Pro Universal Nootropic 60 Capsules
Фото товару Mind Lab Pro Universal Nootropic 60 Capsules
Код: 24506
3869 грн.
Товар в наявності: 1 шт
Термін придатності до: 30.06.2024
Відправимо сьогодні
(093) 887-53-95
Viber
Telegram

Opti-Nutra, Mind Lab Pro Universal Nootropic 60 Capsules

Мінд Лаб Про 60 капсул, Opti-Nutra

Opti-Nutra, Mind Lab Pro, Мінд Лаб Про 60 капсул

  • Розблокуйте 100% вашої сили мозку - наша ноотропна добавка має на меті забезпечити стан розумової працездатності, який “стріляє на всіх циліндрах” - ця добавка для мозку діє як прискорювач пам’яті та настрою, що може допомогти підвищити концентрацію, мотивацію та драйв.
  • Позбудьтеся мозкового туману та розумового вигорання - розроблено для посилення мозкового кровообігу, пластичності мозку та виробництва альфа -частотних хвиль для спокійної пильності та ясності. Наші добавки для здоров’я також допомагають боротися з токсинами та втомою.
  • Насолоджуйтесь підвищеною продуктивністю за допомогою легкого посилення мозку - доповнення до пам'яті лабораторії розуму призначені для тих, хто прагне покращити результати тестування, зосередитися на роботі, зосередитися або швидкості розумової обробки.
  • 11 Доказових ноотропів у кожному фокусі-з такими інгредієнтами, що стимулюють роботу мозку, такими як гриб Левова грива, L-теанін, вітаміни В6, В9 і В12, і запатентована форма цитиколіну, ці таблетки для мозку є потужними, потужними та чистими.
  • Природне джерело, рослинне та легко поглинається-кожна добавка для підтримки мозку ноотропів виготовлена ​​із 100% натуральної вегетаріанської тапіоки та є біодоступною. Без глютену та лактози; без ГМО, кофеїну або безглуздих синтетичних добавок.
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 617401625383
Вага: 0.23 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відгуки: 0, рейтинг: 5, оцінок 11 (лише від клієнтів)
Наразі відсутні
prev-white
next-white