Life Extension, Melatonin 500 mcg, Мелатонін 500 мкг, 200 капсул

Код: 28756
Основне фото товара Life Extension, Melatonin 500 mcg, Мелатонін 500 мкг, 200 капсул
(5)
634 грн.
Під замовлення
Термін доставки з США 7-14 днів, орієнтовно до 29.04.2024, без передоплати
Сприяє оптимальному сну. Харчова добавка. Сертифікат LE без ГМО. Мелатонін - це гормон, який утворюється з амінокислоти триптофану. Мелатонін, синтезований у вашій шишкоподібній залозі, виділяється переважно вночі, щоб полегшити ще...
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 737870108320
Вага: 0.09 кг

Life Extension Мелатонін 500 мкг 200 капсул

Life Extension, Melatonin 500 mcg, Мелатонін 500 мкг, 200 капсул

Опис

Мелатонін - це гормон, який утворюється з амінокислоти триптофану. Мелатонін, синтезований у вашій шишкоподібній залозі, виділяється переважно вночі, щоб полегшити засинання. Окрім підтримки здорового сну, мелатонін може допомогти пригнічувати окислювальний стрес, сприяти здоровій роботі мозку, імунітету тощо.

Мелатонін прискорює засинання та покращує якість сну. Він також забезпечує потужний захист від вільних радикалів.

Переваги мелатоніну

Мелатонін прискорює засинання і підвищує якість сну. Він також забезпечує надійний захист від вільних радикалів і підтримує здорову ДНК.

Мелатонін - це гормон, який утворюється з амінокислоти триптофану. Він в основному синтезується шишкоподібною залозою в мозку і виділяється переважно вночі, щоб полегшити засинання.

Окрім підтримки здорового сну, мелатонін забезпечує захист від вільних радикалів і, як було показано, підтримує здоров’я імунітету, здорову роботу мозку тощо.

Мелатонін і сон

Хороший нічний сон має вирішальне значення для загального здоров’я та благополуччя. Але багато людей відчувають труднощі з засипанням і збереженням сну. Здоровий режим сну регулюється циркадними ритмами вашого тіла, а мелатонін допомагає підтримувати ваші циркадні ритми в гармонії. Але вивільнення мелатоніну зменшується з віком, і на це може вплинути часовий пояс, позмінна робота тощо. Мелатонін сприяє здоровому режиму сну/неспання та сприяє настанню, тривалості та якості сну.

Мелатонін і окислення

Мелатонін також забезпечує сильний захист від окислювального стресу. Мелатонін особливо важливий для підтримки здорової клітинної ДНК і мітохондрій, оскільки він допомагає пригнічувати окислювальне пошкодження шляхом прямого поглинання вільних радикалів. Мелатонін робить це ефективніше, ніж багато інших антиоксидантів.

Мелатонін і здоров'я імунітету

Мелатонін благотворно впливає на імунну систему. Він активує Т-хелпери, які запускають інші імунні клітини, посилюючи відповідь імунної системи на чужорідні молекули.

Мелатонін і когнітивне здоров'я

Вікове зниження когнітивних функцій може бути прямо пов’язане з рівнем мелатоніну. Добавки мелатоніну можуть допомогти підтримувати нормальний захист мозку від вільних радикалів і можуть сприяти підтримці когнітивних функцій.

Використання

Перед використанням уважно прочитайте всю етикетку та дотримуйтесь інструкцій.

Прийміть одну (1) капсулу за 30-60 хвилин до сну або за рекомендацією лікаря. За потреби можна взяти більше. Мелатонін природним чином виділяється з шишкоподібної залози вночі, і його слід приймати вночі для досягнення оптимальних результатів.

Склад

Целюлоза мікрокристалічна, целюлоза рослинна (капсула).

Доповніть Факти 
Розмір порції: 1 вегетаріанська капсула
 Сума на порцію% добової норми
Мелатонін500 мкг 
Денна цінність не встановлена.
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 80 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Кур'єрська доставка (адресна)
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок.
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
Онлайн на сайті
Оплата замовлення на сайті ONLINE. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок.
(093) 887-53-95 support@bio.org.ua

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.
Останніх 10 відгуків про товар:
Відсутні
Мелатонін (Melatonin)