Фото товару Red Yeast Rice with CoQ10 Фото складу Red Yeast Rice with CoQ10 Фото використання Red Yeast Rice with CoQ10
Фото товару Red Yeast Rice with CoQ10

Red Yeast Rice with CoQ10, Червоний дріжджовий рис, 60 капсул

Код: 34837
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
1792 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 16.12.2022.
Актуально на: 26.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Червоний дріжджовий рис:

Progressive Labs Red Yeast Rice with CoQ10, Червоний дріжджовий рис 60 капсул

Red Yeast Rice with CoQ10, Червоний дріжджовий рис, 60 капсул


Nutritional Support: Normal Cholesterol Levels  • MFG # 1022
  • UPC # 351821010229
Official Website: http://www.progressivelabs.com

Serving Size: 1 Vegetable Capsule
Servings Per Container: 60

Amount Per Serving / %DV

Red Yeast Rice Powder 600mg / *
Co-Enzyme Q10 50mg / *

*Daily Value not established.

Other Ingredients: Hydroxypropyl methylcellulose‚ rice flour‚ monostearin.

Contains: Soy

GMP Compliant / Made in the USA

One vegetable capsule twice daily‚ or more as directed by a health care professional.

Contains: Soy

Do not use if you are pregnant‚ may become pregnant‚ or are best feeding‚ because using this product may cause birth defects.

Tamper evident band around cap and seal on bottle. Do not use if either seal is broken or missing. Keep out of reach of children.

  • GMP
  • Made in the USA

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 351821010229
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Herbal Actives Червоний дріжджовий рис 600 мг
1640 грн.
prev-white
next-white