Фото товару Milk Thistle Seed Extract One Daily 350 mg Фото складу Milk Thistle Seed Extract One Daily 350 mg Фото використання Milk Thistle Seed Extract One Daily 350 mg
Фото товару Milk Thistle Seed Extract One Daily 350 mg

Solaray, Milk Thistle Seed Extract One, Розторопша, 30 капсул

Код: 35071
Оцінка: 5 · 1 голос · відгуків (0)
955 грн.
Термін доставки з США 15-20 днів, орієнтовно до 18.12.2022.
Актуально на: 28.11.2022, ми працюємо 🇺🇦
Розторопша:

Solaray Milk Thistle Seed Extract One, Розторопша 30 капсул

Solaray, Milk Thistle Seed Extract One, Розторопша, 30 капсул


Native to the Mediterranean region‚ milk thistle has been used medicinally for over 3‚000 years. Milk thistle is considered by many to be one of the best liver tonics in the world. Solaray Milk Thistle extract is intended to provide nutritive support for a normal‚ healthy liver.

  • MFG # 6055498
  • UPC # 076280037036
Official Website: http://www.solaray.com

Serving Size: 1 VegCapsuleAmount Per Serving / Milk Thistle (Silybum marianum) (Seed Extract) 350mg / *
(Guaranteed 280mg [80%] Silymarin)
Milk Thistle (Silybum marianum) (Seed) 110mg / Daily Value not established.Other Ingredients: Vegetable cellulose capsule‚ organic rice extract blend‚ whole rice concentrate and silica.

Take one VegCap daily with a meal or glass of water.

Do not use if safety seal is broken or missing.Keep out of reach of children.Keep your licensed healthcare practitioner informed when using this product.Use only as directed.Store in a cool‚ dry place.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 76280037036
Вага: 0.45 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Доставка
Milk Thistle, Розторопша, 250 капсул
2259 грн.
Доставка
Розторопша 2000 мг Безалкогольна
484 грн.
Доставка
Milk Thistle Seed, Розторопша, 60 капсул
1139 грн.
prev-white
next-white