MH, Arginine Citrulline, L-Аргінін, 90 таблеток

Код: 37028
Оцінка: 5 · 6 голосів · відгуків (0)
Термін доставки з США 7-14 днів, орієнтовно до 11.10.2023.
1135 грн.
Актуально на 27.09.2023, ми працюємо 🇺🇦
Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 755929060016
Вага: 0.09 кг
Натуропатичні програми Michael's Health з 1984 року. Збільшує оксид азоту. Органічний буряк. L-аргінін. L-цитрулін. І більше.. Харчова добавка. Без додавання цукру. Смак абрикоса. Вітамінна добавка. Сертифікована кошерність. Сімейна власність та управління. Що таке аргінін?Аргінін - це амінокислота, ще...
Viber Telegram Instagram Whatsapp Facebook Twitter
Умови доставки
У відділення Нової Пошти
Доставка замовлення компанією Нова Пошта у відділення по Україні. Вартість доставки від 70 грн., термін доставки від 1 до 2 днів по Україні
У поштомат Нової Пошти
Послуга доставки у поштомат компанії Нова Пошта по Україні. Вартість доставки від 70 грн., від 1 до 2 днів по Україні
У відділення Укр Пошти
Доставка у відділення компанії УкрПошта по Україні. Форма оплати лише на рахунок IBAN. Вартість доставки від 35 грн., від 2 до 3 днів по Україні
Кур'єрська доставка по Україні
Доставка замовлення кур'єром компанії Нова Пошта. Вартість доставки від 100 грн., від 1 до 2 днів по Україні
Умови оплати
Післяплата
Оплата замовлення при отриманні без додаткової комісії за зворотню доставку коштів. Доставка замовлення від 2000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
Рахунок
Відправляємо реквізити IBAN на сплату рахунку. Доставка замовлення від 1000 грн. за наш рахунок (лише для Нової Пошти).
L-Аргінін
L-Arginine 3000 mg 90, L-аргінін 3000 мг, 90 таблеток
(5)
Доставка
813 грн.
L-Arginine 1000 mg, L-Аргінін 1000 мг, 100 таблеток
(4.8)
Доставка
618 грн.

MH L-Аргінін 90 таблеток

MH, Arginine Citrulline, L-Аргінін, 90 таблеток

Опис

 • Натуропатичні програми Michael's Health з 1984 року
 • Збільшує оксид азоту
 • Органічний буряк
 • L-аргінін
 • L-цитрулін
 • І більше...
 • Харчова добавка
 • Без додавання цукру
 • Смак абрикоса
 • Вітамінна добавка
 • Сертифікована кошерність
 • Сімейна власність та управління

Що таке аргінін?

Аргінін - це амінокислота, яка бере участь у багатьох життєво важливих речовинах, таких як білки, колаген і еластин, гемоглобін, інсулін і глюкагон. Коли аргінін скомпрометований, здатність організму обробляти глюкозу, сприяти виробленню інсуліну та метаболізувати жир у печінці.

Переваги аргініну?

Аргінін допомагає підтримувати вагу, сприяючи збільшенню м’язової маси та зменшенню жиру в організмі. Низький рівень також може впливати на вуглеводний обмін.

Аргінін підтримує побудову нових клітин кісток і сухожиль. Тому він може бути ефективним при захворюваннях сполучної тканини. Це також може скоротити час загоєння ран. Коли рубці виникають під час загоєння ран, рубці складаються з колагену, який багатий аргініном.

Ще одна важлива роль аргініну полягає в детоксикації організму. Він допомагає в детоксикації печінки шляхом нейтралізації аміаку. Він перетворює токсини на нешкідливі речовини, а їжу перетворює на цукор як паливо для клітин. Аргінін також розщеплює жирові відкладення в печінці, утримуючи її від застійних явищ.

Цитрулін

Що таке цитрулін?
L-цитрулін - це амінокислота, яка збільшує вироблення оксиду азоту, покращуючи кровотік.

Переваги цитруліну

L-цитрулін використовується як добавка для спортивної продуктивності та серцево-судинної системи. Додавання L-цитруліну призводить до зменшення втоми та підвищення витривалості як під час аеробних, так і анаеробних тривалих вправ. Додавання L-цитруліну також збільшує вміст орнітину та аргініну в плазмі. Це означає, що добавки L-цитруліну покращують процес переробки аміаку та метаболізм оксиду азоту.

Після прийому добавок L-цитрулін перетворюється в аргінін у нирках. Додатковий L-аргінін забезпечує сплеск L-аргініну в плазмі, тоді як додатковий L-цитрулін підвищує рівень аргініну в плазмі протягом тривалого періоду. Цитрулін сприяє енергії та допомагає імунній системі. Необхідно очистити печінку від аміаку, який є відпрацьованим продуктом метаболізму в результаті окислення.

Використання

Як дієтичну добавку приймайте три (3) таблетки під час сніданку або, для досягнення оптимальних результатів, приймайте одну (1) таблетку під час кожного прийому їжі. Дозування може бути збільшено за вказівкою лікаря.

Композиція

Мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, дикальцій фосфат, модифікована целюлозна камедь, рослинний стеарат магнію, діоксид кремнію та фармацевтична глазур (шелак, повідон).

Виготовлено на заводі GMP, який переробляє яйця, рибу, молоко, арахіс, кунжут, молюсків, сою, деревні горіхи та пшеничні продукти.

Наші продукти містять органічно вирощені трави, якщо вони доступні.

Доповніть Факти
Розмір порції: три (3) таблетки
Порцій в упаковці: 30
 Сума на порцію% добової норми*
 L-аргінін (у вигляді гідрохлориду)2250 мг
 L-цитрулін750 мг 
 Органічний буряк600 мг 
*Денна цінність не встановлена.

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні