Фото товару Kid-e-Col Extract Colic & Teething Фото складу Kid-e-Col Extract Colic & Teething Фото використання Kid-e-Col Extract Colic & Teething
Фото товару Kid-e-Col Extract Colic & Teething

Dr. Christopher, Kid-e-Col, Для прорізування зубів, 59 мл

Код: 7203
Оцінка: 4.8 · 15 голосів · відгуків (0)
625 грн.
Термін доставки з США 7-10 днів, орієнтовно до 13.12.2022.
Актуально на: 03.12.2022, ми працюємо 🇺🇦
Засіб при прорізуванні зубів:

Dr. Christopher Для прорізування зубів 59 мл

Dr. Christopher, Kid-e-Col, Для прорізування зубів, 59 мл

Для прорізування зубів

Опис

  • Формула Colic & Teething з чудовим смаком

Kid-e-Col-це ніжна трав’яна формула для боротьби з кольками та прорізуванням зубів.

Рекомендоване використання

Добре струсіть. При коліках приймайте по 10-15 крапель тричі на день або кожну годину, якщо це необхідно. Для прорізування зубів втирайте в ясна 3-4 краплі.

Інші інгредієнти

Основа чистого рослинного гліцерину та дистильованої води.

Склад:
Розмір порції: 10 крапель
Порцій в контейнері: близько 114
 Сума на порцію% Щоденна вартість
Власна суміш:
Органічна трава котячої м'яти та органічне насіння фенхелю.
10 крапель 
Денна цінність не встановлена.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

Країна постачальник: United States (США)
Міжнародний код товару: 084783447030
Вага: 0.23 кг

Зверніть, будь ласка, увагу.

Матеріал на цьому сайті надано виключно в інформаційних цілях і не є медичною консультацією. Завжди консультуйтеся з лікарем перед початком будь-якої дієти або програми вправ.

Останніх 10 відгуків про товар:

Відсутні
Children's Teething Relief, При прорізуванні, 30 мл
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 34
В наявності
648 грн.
prev-white
next-white