Огляд Life Extension, X-R Shield, Здоров’я ДНК, 90 капсул

Огляд Life Extension, X-R Shield, Здоров’я ДНК, 90 капсул

Life Extension, X-R Shield

XR Shield
підтримує цілісність клітин*XR Shield — це формула для перорального застосування, яка може допомогти підтримувати та підтримувати цілісність клітин і здоров’я ДНК, особливо якщо ви збираєтеся піддаватися впливу джерел іонізуючого випромінювання.

Вегетаріанець без ГМО Від сонячного ультрафіолетового та космічного випромінювання до рентгенівського випромінювання від медичних діагностичних процедур візуалізації, таких як КТ, іонізуюче випромінювання складається з хвиль і частинок достатньої енергії, щоб впливати на атоми, «вибиваючи» електрони для створення іонів.

  • MFG # 01919C
  • UPC № 737870191902
Офіційний сайт: https://www.lifeextension.com

Розмір порції: 3 вегетаріанські капсули Порції в упаковці
: 30 Кількість на порцію/ %DV
Органічний порошок спіруліни 1335 мг/
(забезпечує фікоціанін)
Екстракт меліси (надземна частина) 200 мг/
Екстракт гінгко (листя)
[станд. до 24% флавонового глікозиду гінкго, 6% загальних терпенових лактонів,
добова норма не встановлена. Інші інгредієнти: рослинна целюлоза (капсула), суміш екстракту рису, мальтодекстрин, діоксид кремнію.

Рекомендації: приймайте по три (3) капсули один-три рази на день під час їжі або за рекомендацією лікаря. Рекомендована тривалість застосування: починати щонайменше за 5 днів до діагностичного протоколу та продовжувати прийом, поки пляшка не закінчиться.

Застереження: якщо ви приймаєте антикоагулянти або антитромбоцитарні препарати або маєте порушення згортання крові, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей продукт. Зберігати щільно закритим у прохолодному‚ сухому місці. Попередження:
• ЗБЕРІГАЙТЕ В МЕРІ ДОСТУПНОСТІ ДІТЕЙ.
• НЕ ПЕРЕВИЩУЙТЕ РЕКОМЕНДОВАНУ ДОЗУ.
• Не купуйте, якщо зовнішнє ущільнення зламано або пошкоджено.
• При використанні харчових добавок проконсультуйтеся зі своїм лікарем, якщо ви проходите лікування від захворювання, якщо ви вагітні або годуєте грудьми.

  • Без ГМО
X-R Shield, Здоров’я ДНК, 90 капсул
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 1
Доставка
722 грн.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

prev-white
next-white