Огляд Force Factor, Deer Antler Velvet IGF-1 60 Capsules, 1 шт

Огляд Force Factor, Deer Antler Velvet IGF-1 60 Capsules, 1 шт

Force Factor, Deer Antler Velvet IGF-1 60 Capsules

Опис

 • основи
 • Підвищення тестостерону
 • Нарощуйте м’язи та збільшуйте енергію
 • Поліпшення продуктивності
 • Потужна формула діє швидко
 • Сталі джерела
 • Харчова добавка

Що не може зробити?

Оксамит з оленячих рогів тисячоліттями використовувався чоловіками для підвищення сили та лібідо, зменшення стресу, підтримки здоров’я суглобів та імунної системи тощо.

Як випливає з назви, ця потужна речовина росте на рогах молодих оленів, а одні з найякісніших речовин походять із диких новозеландських оленів. оксамит дбайливо, гуманно та екологічно збирається навченими фахівцями, не завдаючи шкоди тваринам.

Він містить гормон igf-1 і є багатим джерелом колагену, глікопротеїнів і глікозаміногліканів, які, як вважають, приносять значні переваги.

Інші сполуки допомагають підвищити тестостерон, наростити м’язи, збільшити енергію та підвищити продуктивність. а біоперін підвищує біодоступність селену, допомагаючи формулі досягти максимальних результатів.

Фундаментальна укладання

Усі основоположні формули форс-фактора були розроблені для поєднання разом, а також з будь-якими іншими добавками в нашій повній лінійці харчових продуктів преміум-класу.

Розкрийте свій потенціал

Фундаментальними будівельними блоками чудового здоров’я та благополуччя є інгредієнти, які забезпечують виняткові переваги – потужні сполуки, взяті окремо або в поєднанні, підживлюють преміальне харчування та допомагають нам жити більш повноцінним життям. Незалежно від вирішення конкретної проблеми, націлення на певний дефіцит або посилення існуючого Кожна формула основ фактора сили була розроблена з використанням тих самих суворих стандартів і порогу наукової обґрунтованості, що й наші комплексні додатки щодо ефективності.

Обґрунтовані дози ключових компонентів поєднуються з біоперином і селеном для оптимального засвоєння та ефективності. ці цілеспрямовані комбінації інгредієнтів працюють швидко та послідовно, щоб отримати потужні результати, даючи вам саме те, що ви хочете, і нічого з того, чого ви не хочете.

Кожна основоположна формула була спеціально розроблена для поєднання з повною лінійкою добавок преміум-класу Force Factor, допомагаючи вам досягти ваших цілей і повністю розкрити свій потенціал.

Інгредієнти, яким можна довіряти

 • Без штучних барвників
 • Без штучних ароматизаторів
 • Без желатину
 • Без цукру
 • Без штучних підсолоджувачів
 • Без консервантів

Використання

Приймати по 2 капсули один раз на день під час їжі.

Склад

Гіпромелоза, целюлоза мікрокристалічна, рослинний стеарат магнію, діоксид кремнію. 

Попередження щодо алергенів: виготовлено обладнанням, яке може обробляти продукти, що містять молоко, яйця, сою, пшеницю, молюсків, рибу, горіхи, арахіс і кунжут.

Доповніть Факти
Розмір порції: 2 овочеві капсули
Порцій в упаковці: 30
 Сума на порцію% добової норми*
Ніацин (як ніацинамід)10 мг 63%
Вітамін B6 (у вигляді піридоксину HCL)15 мг 882%
Вітамін B12 (як ціанокобаламін)25 мкг 1042%
Селен (як L-селенометіонін)50 мкг 91%
Оксамитовий порошок рогів оленя (Cervus elaphus). 500 мг *
Бор (як цитрат бору)10 мг *
Екстракт плодів чорного перцю BioPerine 5 мг *
*Денна цінність не встановлена.
Deer Antler Velvet IGF-1 60 Capsules
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 1
Доставка
1790 грн.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

prev-white
next-white