Nature's Way, Натурес Вей

Товари Nature's Way, Натурес Вей, придбати ⏩ Київ, Україна 📦 Н...

Zinc Lozenges Wild Berry, Льодяники з Цинком, 60 таблеток
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 5 · 83
В наявності
279 грн.
Alive! Kids Chewable Multi, Мультивітаміни, 120 таблеток
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 4.9 · 59
Доставка
768 грн.
Coconut Oil Extra Virgin, Кокосове масло, 448 г
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 4.9 · 54
Доставка
752 грн.
Chlorofresh Liquid, Хлорофіл зі смаком м'яти, 473 мл
Оцінка +1 Оцінка +2 Оцінка +3 Оцінка +4 Оцінка +5
Оцінка: 4.9 · 53
Доставка
752 грн.
Nature's Way
Для нас це більше, ніж продукти – це допомога іншим сприйняти здоров’я зсередини. Ми дбаємо про здоров’я як себе, так і людей, які роблять нашу продукцію частиною свого життя.Якість не визначається якимось одним інгредієнтом, тестом чи печаткою схвалення. Якість означає співпрацю на кожному кроці, щоб гарантувати, що ми пропонуємо вам виняткові продукти для підтримки вашого здоров’я. Від глобального пошуку до ретельного виробництва ми піднімаємо планку не лише для себе, але й для всієї індустрії добавок.Ми поруч з вами з великою кількістю продуктів, розроблених, щоб покращити та розширити ваші можливості на вашому особистому оздоровленні.*У Nature's Way якість — це більше, ніж набір тестів. Йдеться про те, щоб робити правильні речі кожного разу без компромісів.Ми подорожуємо по всьому світу, щоб принести вам найкращі інгредієнти. Уже понад 50 років ми співпрацюємо з фермерами, збирачами та постачальниками, багато з яких мають досвід багатьох поколінь, створюючи нашу продукцію. Наші інгредієнти вирощуються та збираються з повагою до планети, багато з них без біоінженерних інгредієнтів (ГМО).Ми робимо все можливе, щоб гарантувати те, що на етикетці, те, що знаходиться у вашій пляшці. Наша команда професіоналів проводить ретельне тестування сировини та кожної партії продукту в нашій сучасній лабораторії на місці, інвестиції, які є рідкістю в галузі. Для перевірки чистоти та ефективності наших продуктів не використовується лише один метод тестування; натомість ми підходимо до якості з усіх боків, ретельно й методично впроваджуючи хімічні випробування, перевірку ідентифікації, мікробіологічні випробування тощо. Завдяки нашій надійній програмі тестування ми гарантуємо, що наші продукти відповідають усім нормативним стандартам, у тому числі Каліфорнійській пропозиції 65.

Протягом десятиліть ми перевершували галузеві стандарти. Ми були першим визнаним підприємством належної виробничої практики (GMP) NSF і продовжуємо встановлювати планку для галузі сьогодні.

Ми є лідерами груп, включаючи Раду відповідального харчування та Асоціацію натуральних продуктів, організацій, які продовжують підвищувати стандарти дієтичних добавок, щоб забезпечити кращі продукти для всіх.

"BIO.ORG.UA" - онлайн-сервіс послуги доставки товарів для здоров'я з США. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани мільйонів людей. У нас можна знайти майже все для здоров'я. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-послуги повинні бути максимально зручним і безпечним. Кожен раз, коли хтось натискає «Купити», ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша мета - бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простішим, приємнішим та добрішим. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним та приємним. Ми не просто продаємо товари для здоровья. Ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жити щасливо. "BIO.ORG.UA" - це універсальна відповідь на будь-який запит "Я шукаю ...", початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумній пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

Ми допомагаємо знайти ці речі: закоханим підказуємо, чим здивувати один одного; спортивних мотивуємо ніколи не здаватися і швидше прогресувати; господарським даємо можливість створити справжній затишок. Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Щоб мрії здійснювалися легко

Ми відкриваємо інші сервіси, щоб ви могли прийти, потримати в руках і протестувати вподобаний продукт. Ми хочемо, щоб у нас був кращий в світі сервіс, тому навчаємо співробітників не тільки технічну сторону роботи, а й роботі з клієнтом. А якщо вам, навпаки, хочеться поменше спілкуватися з людьми - для цього у нас є почтомати, доставка додому, забрати на відділенні біля будинку або роботи: зробили замовлення, вибрали, забрали по дорозі додому або на роботу.

prev-white
next-white