Vitamin C Liposomal, Вітамін C Ліпосомальний

Вітамін C Ліпосомальний, Vitamin C Liposomal. Придбати в Україні ⏩ Наявність, або доста...

Alt: Vimergy, Micro-C, Микро-С, 180 капсул
(5)
2818 грн.
Доставка
1 2
Показати ще

Ваше тіло може поглинути лише стільки перорального вітаміну С, скільки може перенести ваша обмежена кількість транспортерів поживних речовин - від травної системи до кровотоку, а потім від кровотоку до клітин.

Кількість неліпосомного вітаміну С, що поглинається в крові, різко зменшується із збільшенням дози.З дози 20 мг можна поглинути 19 мг (98%).З дози 12000 мг всмоктується лише 16% (1.920 мг), причому весь цей надлишок викликає деякі серйозні розлади шлунка, коли він виходить з організму.

Вітамін С є розчинним у воді, тому ваше тіло не може накопичити надлишок, коли він залишається або в крові, або в травній системі.Ось чому велика частина вітамінів у таблетках, порошках і навіть продуктах передається як відходи.І місце, де воно буде залишено, визначає спосіб проходження його тілом.

Використовуючи запатентовану технологію, ми обертаємо вітамін С у двошарові фосфоліпідні сфери (ліпосоми), які захищають вітамін через систему травлення та транспортують його у кров для всмоктування в клітинах.