Artemisinin, Артемізинин

Артемізинин, Artemisinin , купити в Україні. Наявність, або д ...

Nutricology, Artemisinin, Артемізинин, 90 капсул
(5)
4332 грн
Доставлення
Артемізинін - природна сполука з протималярійними властивостями. Його отримують із рослини полину солодкого (Artemisia annua), яка століттями використовувалася в традиційній китайській медицині. Артемізинін був вперше виділений у 1970-х роках китайським вченим Ту Юю, яка отримала Нобелівську премію з фізіології та медицини у 2015 році за своє відкриття.

Артемізинін та його похідні в даний час є найефективнішими препаратами для лікування малярії, захворювання, викликаного паразитом Plasmodium, який передається через укуси інфікованих комарів. Комбінована терапія на основі артемізиніну (АКТ) рекомендована Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) як засіб першої лінії лікування неускладненої малярії.

Артемізинін діє, націлюючись на паразита Plasmodium на ранніх стадіях його розвитку в еритроцитах. Він здатний швидко зменшувати кількість паразитів у крові, що сприяє полегшенню симптомів малярії та запобіганню ускладнень. Однак артемізинін та його похідні не є ефективними для запобігання малярії, тому інші профілактичні заходи, такі як оброблені інсектицидами сітки для ліжок і обприскування залишків у приміщеннях, все ще необхідні.